Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy rosszul esik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Normális hogy rosszul esik ez nekem?

Figyelt kérdés
A barátnöm 20 én 24 .3 konapja vagyunk eggyütt ,jol meg vagyunk szeretjük egymást ,Ö sajnos ö 2 éve elvesztette a barátját ugyanis meghalt .Sokszor beszél rola nekem ,de ami most rosszul esett hogy 6 án volt a születésnapja és kiirta az üzenöfalára hogy boldog születésnapot drága Ádám .Jo megértem hogy fáj neki meg biztos nagyon rossz elveszteni valakit igy ,de én mégis valahogy azt hiszem hogy még mindig zerelmes belé mert hiáányozhat neki .Sokszor nézegeti a közös képüket .Nem tudom rendben van ez igy ?természetes dolog hogy még mindig ennyit gondol rá?mert nekem rossz érzés és egyre kevesebbet foglalkozik velem .
2012. jan. 10. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig szerelmes a halott pasijába... Te cak azért kellesz neki, hogy a kínjára egy "helyi érzéstelenítsét" adj neki...

Lehet, hogy téged is szeret, de a halott pasiját nem képes elengedni... Sztem hagyd, mert tönkre fog tenni....

2012. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy még nem tette magát túl rajt. Elég trauma lehet, ha valakinek meghal a párja. Neked az lenne a dolgod, hogy támogasd és mellette állj végig és ne vond ezért kérdőre. Ezt jelenti a "jóban-rosszban" elv.
2012. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tudom én sose haragszom érte ha beszél rola ,de rossz érzés hogy mondja örökké szerelmes lessz belém meg álandoan hiányzok neki ha közbe a volt barátjárol nézeget képeket ,meg ha a szobájában is ki van rakva a képe .ez nekem fáj .
2012. jan. 10. 10:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Barátként segíts neki mindenben, de mint párkapcsolat... hát szerintem még nem áll rá készen.
2012. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzen nem tudsz és ne is akarj változtatni, a támogatásodon kívűl! Ne legyél féltékeny egy nem élő emberre, ugyanakkor tartsd tiszteletbe a párod érzelmeit! Ő mindíg is ott fog élni a szívében, mindezek mellett hogy mást, jelen esetben téged szeret!
2012. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor mond meg neki,hogy rosszul esik :)
2012. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

3 hónapja vagytok együtt és nem 3 éve! Teljes mértékben egyet értek a jóban-rosszban elvvel, de azért legyünk már tisztában pár dologgal...


Elvileg minden kapcsolat egy új kezdetet jelent, ő viszont nem képes lezárni az említett kapcsolatát (ami egyébként teljesen érthető...), neked azért mondja annyira, hogy szeret és ragaszkodik hozzád, mert ha elhagynád összeomlana... Nem szerelmes beléd, csak szüksége van valakire aki törődik vele, akibe kapaszkodhat, hogy megbírkózzon a fájdalmával...

Másrészről neked ehhez semmi közöd, főleg így, hogy 3 hónapja vagytok együtt... Neked ennek semmilyen szempontból se lesz jó vége...

Sajnálom, de ez a véleményem...

2012. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso ironak ,én is gondoltam erre ,de most ha igy is van már mindenképp fájni fog mert szerelmes vagyok belé nagyon .bár jo lenne ha tévednék ..
2012. jan. 10. 10:36
 9/12 Robi.88. ***** válasza:
Én erre mondom h "lelkibetegekkel" nem szabad kezdeni mert te max egy ugrodeszka leszel neki!! és sztem azt is ki kell érdemelni h vki ahogy irtatok joban rosszban... ez nem egy alap dolog!
2012. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy a kapcsolatuk, nem ugy ért véget, ahogy szokott. Ezért, befejezetlen maradt. Szerintem értsd meg, ő sem tudja, kezelni, születésnapok, meg minden olyan esemény ami föl kavarja. Szerintem jó pont a barátnödnek, hogy foglalkozik az emlékével. Mostmár te vagy a barátja ezt ő is tudja, adj neki egy kicsi idöt még, hogy jobban öszze szokjatok. Nekem is meg halt a barátom. Én is örzöm az emlékét. A jelenlegi barátom, is az elején nem tudta kezelni, de ma már természetes, hogy a sirjához ki jön velem. Nem bántani akarom vele, de 4 év után egyik napról a másikra eltünt az életemből, és ez nem ugyan az mint ha meg csalt volna és nem akarnám látni sem. Ő azzal vigasztalja, ha vele valami történne, akkor tudja, hogy én legalább nem felejteném el(ez kicsit morbid). A gyerekünknek is ő akarta az nevét adni, nem én, végül én nem akartam . Ő nem is ismerte, de elfogadta, hogy ő is az életem része volt, amit azért nem tudok elfelejteni, mert meghalt, és nem azért mert még mindig szeretem, vagy ilyesmi. Boldog házasságban élünk, gyerekünk minden ahogy kell.

28 N

2012. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!