Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom altalaban unnepek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom altalaban unnepek, szulinapok.. fontos esemenyekkor ajandekoz meg. De nem ertem miert igy vasarol?

Figyelt kérdés
18 eves szuletesnapomra egy Nivea szettet kaptam, ami szep volt! Bar tudta h nem arra vagytam..De pl most valentinkor az orrom elott vett egy pogacsat es annyi..na meg noknapjara egy fura fat kaptam, na meg fura vazat azutan is...olyansmiket vasarol, amiktol tudja h nem akadok ki, v akarcsak meglep(az kene minden ajandek hatasa legyen) de megis megveszi...es nincs penzugyi gondja. Latom, h mas lany kap karkotot, vagy rozsat v parfumot, v valamit ami illik egy nonek.A ferfiaknal tenyleg csak a szandek szamit? Azaz h o megvegye, es egyaltalan nem erdekli h mit, v h az mekkora oromet szerez nekem? Ha mar ugyis vesz valamit...Miert nem kerdi meg h en esetleg mit szeretnek, en is ugy szoktam vele, s amikor nem var ra meglepem valamivel amire nagyon vagyott.
2008. márc. 31. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te kaptál Valentin napra egy pogácsát??? :-D

Ezt nevezem,én nem kaptam semmit (3év után) :-)

Szerintem célozgass arra, amit szeretnél, vagy ha együtt mentek valahová,akkor állj meg a kirakat előtt, és mondd, hogy "de szeretnék egy ilyen karkötőt!"

2008. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem. nem a szándék a fontos.

a pasik azért ajándékoznak, mert kell. nyűg alapvetően.

Ha nem volna kötelező, akkor időnként (ritkán) eszünkbe jutna és kapnátok valami igazán szépet. De így, hogy muszály, a legtöbb pasi igyekszik letudni, oszt jólvan. Valamit vettünk, a gesztus megvolt, úgysenem találjuk el, hogy minek örülne, akkor meg nemtökmindegy?

2008. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl nem vettünk egymásnak semmitsem valentin-napra, mert szerintünk butaság az egész,és csak egy "felturbózott" nap,hogy mindenki költsön egy csomót ajándékra. /szerintünk minden nap ajándék,amit együtt lehetünk:)/

Viszont azért az elég furcsa,hogy dolgokat vásárol neked,ami igazából nem okozza a legnagyobb örömöt. Én nőnapra egy hatalmas orchideát kaptam a barátomtól, pedig kb még 4 évvel ezelőtt mondtam neki,hogy mennyire szeretem azt a virágot,és akkor még nem is jártunk... /5 hónapja vagyunk együtt/

Utalgass rá,hogy jaj,milyen szép ez a valami... vagy neten nézelődj,amikor ott van ő is,és látja akkor is,hogy mire vágynál.

2008. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tuti tippem, én is ezt csináltam a pasimmal és mára már tudja minek örülnék! Szerettem volna egy parfümöt, de nme akartam, hogy követelőzőnek tűnjek. Csak szegény vhogy mindig mellényúlt az ajándékot illetően, nem voltak itt sem pénzügyi dolgok! Pl. egyszer kaptam kihangosító szettet :S

Szal' megláttam az egyik kedvenc magazinomban egy hirdetést a parfümről és jól látható helyen "véletlenül" pont ott kinyitva :) ott felejtettem....:)

Rajzoltam mellé egy smile-t is! Másnap volt a névnapom és megkaptam....:) Egy idejig még utalgattam, vagy ha sétáltunk együtt valahol és megláttam valami szépet, csak annyit mondtam : Milyen szép.....és mosolyogtam hozzá! :)

Mára már kiismerte sz ízlésem és azt vesz, aminek örülök! :) Próbáld ki!

2008. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
milyen undorítóak vagytok, anyagiaskodó libák. Bírom akinek csak a parfümje számít. Meg ez a nőnap?? A hülye picsákat ünnepelni kell akik sóvárogva várják a kis ajándékaikat? Keressétek már az emberekben az ÉRTÉKET! A pasid csak nem akar közhely lenni. Minden barátnőcske szives szarokat vár el, meg kap is a barátod legalább eredeti volt , én megbecsülném!!
2008. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőnapra egy szál rózsa, valentinnapra szintén,esetleg mellé még valami kissebb csekélység:karkötő ,nyaklánc vagy plüss!
2008. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

jszép a rózs szép a karkötö meg a parfüm is de ennél sablonosabb ajándékot nem is lehet adni!!

és különben ezekből is van millioegy fajta lehet amit megvesz az utána nem fog tetszeni és nem fogod hordani/használni. ennyi erővel elfihetne vásrolni ugy meg nincs meg a meglepetés öröme

tény h valentin napra egy pogit adni elég fura dolog....

mielött jön valami ünnep elötte néz mki magadnak valamit és ha mást nem vidd el arrafelé mutasd meg neki ha ruhanemű esetleg probáld elötte fel és mond el neki h nincs rá pnzed. akkor ha a srácnak leesik az ünnepre megveszni, de persze ott van a vagy nem.

adj neki egy kis "iránytűt" vesd be magad hisz nőből vagy!!

2008. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is undoritó azt lesni, hogy "mit kapok"...ha meg kapsz akkor miért azt nézed h mit kaptál????AZ AZ AJÁNDÉK HOGY ADJA... vagy nem? csak gondolj bele. Nem onnan lehet tudni h valaki szeret-e h mit kapsz tőle? egy kis pogácsának is sokszor jobban lehet örvendeni mint akár egy márkás ruhadarabnak...csak gondolkozz el...és azon is h miért szereted a barátodat, mert az sokkal fontosabb
2008. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg valentinnapra egy pirostangát kaptam a barátomtól melltartóval :D

Eléggé enyhén meglepődtem mert nem számítottam rá :)

2008. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, de most ne azt nezzetek,h milyen magamnakvalo finnyas csaj vagyok, mert nem azert irtam. TUDOM h a legfontosabb a szandek, eshidd el h jobban ertekelem ot mindennel. De ha ugyis vesz, akkor nem pogacsakat szeretnek kapni...nem tudom h hogy vehetnem ra, h "jobban" vasaroljon, ha mar ugyis megteszi
2008. ápr. 1. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!