Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol egy ismerkedést párkapcsolatot egy esetleges csúnya vagy hiányzó fogak? Be lehet-e szeretni egy ilyen emberbe? Miért számít ennyire manapság fontos szépségpontnak a fogak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel minden megvan benne jó a belseje neked is tetszik, de ez az egy hibája megvan. Ez mennyire befolyásolja a kapcsolatot? Túl lehet tenni magunkat hogy ezzel a hibával rendelkezik, tehát gondoljuk ha megcsináltatja a fogait akkor már úgyis szép lesz
2012. ápr. 7. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen lehet segíteni ---> fogorvos
2012. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
meglátásom szerint nagyon.. bár fontos h fiú vagy e vagy lány.
2012. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
100 ezer ft alatt nem úszod meg a fogaid rendbetételét
2012. ápr. 7. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a 2 nincs meg egymás nélkül.Nem hiszem ha vki igényes akkor gondok lennének a fogaival.Tehát ez okból már nem tetszene a belseje.Alap elvárás hogy igényes legyen az ember akit megismerek .
2012. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Hat szerintem nagyon is befolyasolja az, hogy milyen a fogsorod azt, hogy mennyire fog valaki rad nezni egyaltalan. En nem tudom, hogy mas hogy van ezzel, de en 3 honaponta jarok ellenorzesre a fogorvosomhoz, tanulmanyi osztondijam mindig erre megy el, mert a szervezetem nem tartja meg a kalciumot es emiatt gyengek a fogaim. Sokszor inkabb sem ruhakat meg semmi mast nem veszek magamnak, csak rendben legyenek a fogaim, mert mindenki latja a mosolyod es igy a fogaid...es most oszinten szerinted jo smarolni olyan emberrel, akinek szuvasak a fogai...meg 5 meterrol buzlik a szaja???...mert ha rosszak a fogaid a fogmosas es a ragozas sem sokat segithet a szajszag eltunteteseben
2012. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nincs teljesen szabályos fogsorom, mégsem éreztem magam sosem hátrányos helyzetben miatta. Szerintem nem ezt nézik elsősorban, azt tapasztaltam, hogy élőben ez tök lényegtelen. Nyilván ne rohadjon a szája, tehát legyenek épek (az enyéim azok).

24/N

2012. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a pénz kérdés attól függ h hány éves meg pontosan mi van a fogaival
2012. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy a fogászati szépségipar tette ennyire fontosnak hogy mennyire fontosak a fogak esztétikai kérdésekben?
2012. ápr. 7. 17:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat számít, hisz mire figyelsz fel először amikor ránézel valakinek az arcára? Nem a mosolyára? Párom mesélte, hogy a sulijukban van egy szép csaj, az ő szavukkal élve: "jó csaj". Csak hát.. elöl is rohadnak a fogai. Párom és a haverjai épp arról beszélgettek, hogy persze jól néz ki.. de ki tenné be a nyelvét egy olyan lány szájba, ahol kb az összes fog már elkezdett "rohadni"?! Szerintem teljesen igazuk van.

Igen igazad van drága, és tudom hogy nem teheti meg mindenki hogy 100ezreket csak úgy "kidobáljon az ablakion", én sem. De időben elmegyek a fogorvoshoz és betömettettem a fogam, vagy épp amire szükség van (körzeti dokihoz járok, így fizetnem sem kell). Ha valami baleset folyamán nincsen meg a fogad (pl elestél kerékpárral és valahogy kiverted- ez csak egy feltevés volt) akkor én a helyedben mindig félre tennék egy kis pénzt, és a végén egyszer összegyűlne arra a fogra a megfelelő összeg.

2012. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kérdező: nem
2012. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!