Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha a lány egy kicsivel magasabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány (ő 20, én 21), nagyon tetszik nekem és szerintem én is neki. Régi téma, de soha nem jöttünk össze, viszont lehet, hogy eljött az időnk. Azonban mi kb 12 éves korunk óta ismerjük egymást, gyerekkori szerelem volt, de kb meghatározta a további kapcsolatainkat. Közben viszont ő túlnőtt engem, én kb 176 cm vagyok ő meg néhány centivel magasabb, de érzem és zavar, jó nem 10 cm a differencia, de van.


Furának érzem és nem vagyok egy visszahúzódó gyerek, meg ilyenek, de ez nagyon érdekelne, hogy hogy látjátok! Kicsit ettől önbizalomhiányom van, nem vagyok poszka, dagadt sem, erős alkatú vagyok és úgy éreztem eddig, hogy a lánynak velem egy magasságúnak vagy alacsonyabbnak kell lennie. Szeretem megadni azt a biztonság érzetet, és úgy érzem, hogy ezt nem tudom így, mert zavar.


Szerintetek gáz?


2012. jan. 11. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít az a pár centi? Te hülye vagy!
2012. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:) köszi... Lehet, hogy az vagyok, csak tudod ő ilyen karcsú, hosszú lábakkal én meg egy kicsit tömzsibb vagyok és fura.. Mi van ha felvesz egy magassarkút? 15 cm magasabb.. Wááh.. Nemtom :(
2012. jan. 11. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen:)
2012. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz a magasságokkal, teljesen felesleges dolog.
2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És a lányokat sem érdekli? Van ám neki egy kapcsolata, de valószínűleg beértük egymást és eljutottunk oda, hogy akár együtt legyünk, csakhát az évek alatt azért változtunk...
2012. jan. 11. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, az ém párom is magasabb pár centivel, és tömzsibb is, de nem parázok rajta, hogy nézünk ki együtt :D
2012. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Vannak a cipőkbe ilyen magasító talpbetétek, dob rajtad pár centit...

Amúgy engem is nagyon zavar ha nem vagyok magasabb a csajnál csak én mégszarabb helyzetben vagyok mert csak 170 vagyok.

2012. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha állva smároltok az milyen, hogy még inkább neki kell megdönteni a fejét?? :) túlparázom?
2012. jan. 11. 21:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kezdenék nálam magasabb nővel, mert az olyan már eléggé trollgyanús. :D

Na jó, nem biztos, de az olyan csajnak legyen 210 magas barátja. Én kb 180-185 cm magasságig tudnék elviselni egy nőt. Jó, persze ezt így kimondani könnyű, aztán beüt a szerelem, és felforgat mindent. :D

Kérdező! Ha tényleg ez a nő kell neked, akkor ne érdekeljen már az a pár centi!

Nyugdíjas korotokra úgyis mindketten el fogtok deformálódni. Lehet hogy ő fog gyorsabban "alacsonyodni".

2012. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
21:29 és te mekkora vagy?
2012. jan. 11. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!