Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl idős (18 éves) de nagyon kora érő voltam, és már 11-12 évesen vágytam a nőkre. Sajnos a kinézetem miatt szóba se álltak velem több éven keresztül, elég sokat próbálkoztam, semmi eredménnyel, és mostanra úgy érzem, hogy már nem is érdekel az, hogy mikor lesz, és egyáltalán lesz barátnőm valaha, bár a külsőm valamennyit javult azóta, de még most se vagyok valami szépfiú. Mitől lehet ez az érzelmi változás? Még néha-néha eszembe jut, hogy jó lenne egy barátnő, de már sokkal gyengébb a vágyódásom a nőkre. Azért remélem, hogy ez nem a csendes beletörődés érzése, de annyira nem is bánom, hogy ez történt velem, mert sokkal jobb lett a lelki életem, az elmúlt 2-3 hónapban. Régebben ha láttam egy szép lányt egyből az járt az eszembe, hogy milyen jó lenne ha ez a lány a barátnőm lenne, most ha látok egy szép lányt egyáltalán nincs meg ez a gondolat. Szerintetek mi lehet ez az érzelmi változás ami most történik velem?
2012. jan. 11. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
aszexualizálódsz
2012. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem király, h nem stresszelsz már rá. hidd el, így fog összejönni! észre sem veszed és jönni fog valaki. ez a lényege. ne parázz rá, szard le, és amikor legkevésbé számítasz rá, beüt :)
2012. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de, ez a csendes beletörődés, de ne aggódj, mert ez jó, mert nem fogsz rágörcsölni a témára, beleveted majd magad az életbe tét és aggodalmak, szorongás és negatív gondolatok nélkül, ami sokkal vonzóbbá, magabiztosabbá tesz majd, jobb lesz a kisugárzásod, pozitívabban fogsz gondolkodni, és észre sem veszed, már nem is várod már, amikor majd az öledbe pottyan valaki...
2012. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdesz rájönni, hogy nem ez a legfontosabb dolog az életben. És az is jó, hogy nem görcsölsz emiatt. Figyeld meg, el fog az a barátnő jönni.
2012. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm az értelmi megnyilvánulást, a többieknek pedig köszönöm a hasznos válasz, van benne vmi :D
2012. jan. 11. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is akkor lett barátom anno, amikor már tökre nem akartam, mert jól megvoltam egyedül is. most évek múlva szakítottunk, most szeretnék még barátot, de tudom, hogy ameddig bele nem törődök, hogy hát nincs, jó nekem egyedül is, addig nem lesz x) de ehhez még kell pár hónap, mert most minden férfire potenciális pasiként tekintek :D
2012. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez játszódott le nálam is, de nálam 21 évesen tört meg a jég. Volt olyan ismerősöm, aki ez miatt melegnek tartott. Azóta fordult a kocka, igaz eltelt 3-4 év, de az első barátnőm után változott meg minden. Én a 20-as éveim elején éltem meg azt, amit a nagy többség tizen évesen, én ekkor csajoztam aktívan, nem akartam hosszú kapcsolatokat, csak szexelni éjjel-nappal. Azóta már ebből is kinőttem :)

A lényeg, hogy ne add fel és semmiképpen ne törődj bele! Figyelj a helyzetekre és a lehetőségekre és egy kettőre lesz barátnőd, vagy hálótársad :)


25/F

2012. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!