Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hallgassak a barátnőimre vagy ne is foglalkozzam velük?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és van egy 15 éves barátom:)

Szerintük nagyon csúnya és, hogy én hogy járhatok egy ilyen sráccal.Egy folytában piszkálnak, hogy milyen csúnya a barátom és szerintük nem is szeretem..

Csak ez olyan szarul esik, hogy végre megtaláltam egy olya srácot, aki kedves megértő és lehet vele hülyülni meg viccelődni...erre még a barátaimnak sem tudok róla beszélni mert belém kötnek..


Köszönöm előre is:D


2012. jan. 12. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A te eszeddel gondolkodva: dobd a srácot, mert a barátnők úgysem szereteik és hát mit szólnak a többiek, hogy egy ilyen bénasággal járnak... pfff


22 éves fejjel:

A boldogságáért mindenki maga a felelős én nem más. Ha te a boldogságod kérdésében mindig mások véleményét kéred... sosem tudod meg milyen boldognak lenni.


Ha nem értetted meg nem baj. Ha 30 évesen sem érted, akkor már gáz lesz.


22/L

2012. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak irigykednek!Ne foglalkozz velük!
2012. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hülye leszek dobni a barátomat csak a barátnőim kedvéért:D

Hisz szeretem őt csak mégis szarul esik, hogy így beszélnek a pasimról:|

És amúgy felfogtam..

2012. jan. 12. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
A helyedben durván kiosztanám őket, annak viszont örülök, hogy így gondolkodsz, és nem hagyod magad befolyásolni.
2012. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Okos gyermek! Felsőbb osztályba léphetsz!


Azt hogy mit tegyél a barátnőiddel:

mond meg nekik, hogy NEM nekik kell velük járniuk thát lényegtelen, ohgy néz ki, ha valakinek nem tetszik a srác, nem nézik. De legyenek már annyira tapintatosak veled ,hogy nem vele vannak elfoglalva és inkább legyenek igazi barátnők: csak álljanak melletted jóban-rosszban.


Na hát ennyi a szöveg. Megjegyzed, elmondod, hátradőlsz és kész :D

2012. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Macs1209 ***** válasza:

Dobd a barátnőidet... Ha tényleg el is húznak, akkor soha nem voltak a barátnőid...


Ha azt mondanák, a srác megcsal, mert látták (és van rá más tanu is), akkor oké, de a külsejét ennyire negatívan

kritizálni már nem oké.

2012. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D:D

Köszönöm szépen:D

Akkor holnap beszélek velük.

Persze ezért nem akarok összeveszni velük, de muszáj megmondani nekik, hogy fogják már vissza magukat:D


Utolsó előtti: Értettem főnök !!:DDD

2012. jan. 12. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy szerelmes vagy a srácba. És nem hiszem, hogy ők tényleg igazi barátaid. Én sosem mondanám a legjobb barátnőm pasijára, hogy csúnya... Nem az én dolgom megítélni kivel jár, ha a magatartásával lenne probléma szólnék de a kinézetről senki nem tehet. Ez a jól elvagyunk dolog meg nem szerelem... Szóval ha rosszul esik szólj a "barátnőidnek", hogy fogják be a pofájukat...
2012. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak irigyek a barátnőid hogy neked van barátod nekik pedig nincs.

Ne foglalkozz velük az a lényeg hogy te szereted és elfogadod a barátod.

2012. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!