Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal, szerintetek az normális ha megkeményítem a szívem?

Figyelt kérdés
Túlságosan megnyitottam és azt nem lett volna szabad. Túl sok könnyet hullajtottam és azt nem lett volna szabad. Túl sokan mondták, hogy nem vagyok szép, pedig rengeteget változtam. Nem akarok újra csalódni... nem akarom, hogy a sebeim ismét felszakadjanak - csak azét kérdezem mert barátnőm szerint nem lenne szabad ezt tennem.
2012. jan. 12. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy keményíted meg a szíved?
2012. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a barátnődre, meg idegenekre hallgass, hanem a szívedre, azaz hogy te mit szeretnél tenni.
2012. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen így gondolkodom mint Te.

2 hónapja szakítottam a párommal, mert már nem bírtam mellette, nem működött a kapcsolatunk...rengeteget szenvedtem, mindent mélyen magamba fojtottam. Rengeteget sírtam, minden idegesített. Nagyon nehezen, de elengedtem őt...nagyon megkeserítette az életemet, de eltaszítottam magam mellől...aztán a bánatba majdnem belehaltam. Hetekig "nem tértem" magamhoz, nem tudtam mit tegyek, jól csináltam-e mindent. Úgy éreztem vége az életemnek és nincs tovább...mindenben kudarcot vallottam. Aztán ahogy telt az idő lassan összeszedtem magam, és eldöntöttem, hogy "megkeményítem a szívem", ahogy Te fogalmaztál. Már belátom, hogy nem szabad annyi könnyet hullatni és annyi szenvedést, fájdalmat átélni senkiért..legalábbis érte nem kellett volna. Neked is ezt kell tenned, de előtte végig kell menned a nagyon nehéz időszakon is sajnos :( Aztán lassan Te is össze fogod tudni szedni magad és minden rendbe jön.

Sok sikert és kitartást :)

2012. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 19:08


Mennyi idő után, és mennyi idős vagy?

2012. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem ...Most mi a kérdés? hogy megkeményítsd e a szived?
2012. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy keményítem meg a szívemet, hogy nem mutatom senki felé az érzelmeimet. Nem mutatom, ha fáj. Mert már túl sokan bántottak emiatt. Amúgy az a kérdés, hogy hosszútávon ez nem káros? :/
2012. jan. 12. 19:52
 7/7 tevetke ***** válasza:

Szerintem káros. Én egy ideje elkezdtem úgy élni az életem, hogy mindenkinek kimutatom, hogyan viszonyulok hozzá, ha valaki megbánt,akkor meg menni kell tovább, le kell szarni. De nem különösebben takargatom az érzéseim. A megbántottságot is inkább úgy fogom fel, ha ő így, akkor engem miért érdekeljen. Mit szerethetnék vagy akár csak kedvelhetnék egy olyan emberben, akinek semmit sem jelent az, hogy mit hogyan érzek és gondolok?! Csak szépen reálisan!!!

Ja és az alapfilozófia: Negatív dolgokra/ gondolatokra energiát nem pazarlunk!! (a jó dolgoknak örülni kell, a többit meg le kell szarni)

2012. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!