Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel tökéletes lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tökéletes lenne a kapcsolatunk-közös célok stb. ha kívánná velem a szexet.15 év házasság után normális, hogy nem kívánja a feleségét?

Figyelt kérdés
amugy nem vagyok elhízva, csinosnak mondott nő vagyok -de nem gerjed semmire se szexi fehérneműk és ha simizni próbálom ott-eltol..
2012. jan. 11. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet,hogy van valakije..
2012. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs, max a playstationja ez biztos..
2012. jan. 11. 20:49
 3/15 kisslecso ***** válasza:
hát erre konkrét válasz csak az lehet hogy van valakilye.. de ne kell egyböl a leg roszabra gondolni. probáld meg még erotikusabban az egészet. ha akkor se sikkerül. akkor pasz.. csörögj rám.. na jo a vége az csak vicc. :)
2012. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld vele őszintén megbeszélni. reménykedjünk benne, hogy esetleg csak nehéz, feszült időszaka van a munkahelyén. valószínűleg meghallgat, és elgondolkozik a dolgon. fontos, hogy teljesen őszinte legyél vele, és vondd kérdőre, mert arra lehet, hogy megsértődik. sok sikert.
2012. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már kérdezgettem- mindig kifogások..
2012. jan. 11. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
hát, akkor nagyon sajnálom. és ahhoz mit szólnál, esetleg, hogy mondjuk egy hétvégi reggelen nagy gonddal nekiállnál készülődni, hangsúlyozottan csinosan öltözködnél, a szokottnál nagyobb gondot fordítanál a sminkedre, hajadra, és amikor a férjed megkérdezi, hová készülsz, mondd azt, hogy egy férfiismerősöddel találkozol. persze átmennél valamelyik barátnődhöz, akivel átbeszélhetnétek a dolgot, hiszen sokat segít, ha az ember könnyít egy kicsit a lelkén, még ha többedszerre is. nem tudom, ez mennyire jó-e, csak egy tipp volt.
2012. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kötözd ki, akkor nem fog elmenekülni... de tényleg, kipróbálhatnád, ha még nem tetted :D
2012. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezek nem valami értelmes tanácsok, már bocsánat a válaszadóknak.

15 év házasság után képtelenek vagytok arra, hogy leüljetek és megbeszéljétek, hogy mi a gond? Én érzem ezt egyedül gáznak?

Kérdezd meg a férjed mi az oka ennek, mert ez nem normális. Ha pedig nem tudjátok közösen megbeszélni és megoldani 15 év házasság után, akkor az eléggé bukott dolog...

2012. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a sminkes dolog bejátszik mondja is akkor h ribi, de nem vesz komolyan...
2012. jan. 11. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
hát, akkor szerintem ez over. itt már tényleg csak arra tudok gondolni, hogy van valakije, és hamarosan el fog hagyni. persze lehet, hogy ez nem igaz, de lélekben nem árthat felkészülni erre a lehetőségre sem :(
2012. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!