Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak már? A párod/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak már? A párod/barátnőd másfele kacsintgat vagy kacsintgatott? Miből vetted észre milyen jelei voltak?

Figyelt kérdés

Ha nem is konkrét megcsalás de hogy esetleg van valaki kilátásban neki...

Privátra írhattok sztorit is akinek van kedve..köszi.


2012. jan. 12. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
minden mozzanat érdekelne akinek ilyenben volt része..
2012. jan. 12. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem speciel ugy bukott le a pasim, hogy az egyik csaj nagyon hányt a buliban a wcben, és mivel barátnőm is bent volt mert ismerte bementem vele. aztán kérdezte az egyik ismi hogy miért ivot ennyit erre mondta a barátnőm mert hogy szakitottak az yx-nal, mire a csaj megjegyezte hogy akkor miért csokolozott odakint a yzvel (én pasim) barátnőm ere csak annyit mondott hogy hoppá és kínjában rám mosolygott...
2012. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen sokat túlórázott, ami nem szerepelt a fizetéspapírján. Azzal magyarázta, hogy a cég nem tudja kifizetni(csődeljárás volt a cég ellen). Telefonját még a vécére is magával vitte, ha hívták kiment a szobából. Telefonját kóddal lezárta. Szex kb. 1 hónapban 1X volt.
2012. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb időt töltöttünk együtt, és nem is tett erőfeszítéseket arra, hogy szolidan intézze a dolgot. Volt olyan nem is egyszer, hogy megbeszéltük, hogy talizunk meló után, erre odajött a rivális hölgy. Volt bőr a képén neki is (neki akkor már 2 éve volt pasija! Végül mégsem jöttek össze amúgy)


Azóta, hogy ÉN szakítottam vele, közös ismerősökön keresztül menedzseli magát. Hát nem gyengén szánalmas. Az se tetszik neki, hogy sikerült rendeznem az életemet az ő segítsége nélkül (amibe amúgy ő sz*rt bele, de nagyon durván, és csak később derült i, hogy az ő keze volt a dologban).


Nem tudom, mennyire járható út, ha egyenesen beszéltek egymással. Nálunk nem működött, sőt, rontott a helyzeten, de ez nem jelenti azt, hogy nálatok se működne!


Azt tanultam ebből, hogy ne legyek olyan jószívű, és ne bízzak meg feltétlenül bárkiben, de ami a legfontosabb, hogy ne hagyjam magam manipulálni!

2012. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a párom elment discóba én otthon maradtam és beléptem az msn-ébe , erre rá ír egyik haverja, és azt hitte hogy barátommal beszélget és megkérdezte hogy milyen volt a fekete csajjal erre visszakérdeztem, hogy melyikkel és akkor ő leírta hogy ki is, aztán én szépen elmondtam hogy hogyan is állnak ők


egy másik haverja aki szerelmes volt belém, az a lelkiismeret furdalására hivatkozva elmesélte, hogy ők ketten kikkel voltak mit csináltak amikor én szolgálatba voltam éjszaka


volt olyan hogy együtt aludtunk és a telefonja az éán oldalamon volt ami éjszaka megcsörrent felvettem de nem szóltam bele, erre a csaj elkezdi mondani, hogy hol vagy már?meg volt beszélve hogy itt leszel, a múltkor is olyan jól elszórakoztunk


megkérdeztem a barátomat hogy mi is volt elmesélte


Tudom én vagyok a hülye de nem hagytam ott, nem azért mert szerettem hanem mert bosszút akartam állni, ami igen sikeres lett, porig alázott nyilvánosan szégyenbe hozott kis idegbeteg állat lett belőle, így jár aki velem szórakozik

2012. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez mind durva.En az elso barátommal úgy szakítottam hogy felhívott telefonon amikor épp egy másik novel szexelt.Allítolag véletlenul ráfekudtek a telefonra de szerintem a csaj direkt csinálta.No nem kívánom senkinek azt az érzést
2012. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!