Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti csókolóztok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csókolóztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mert mi szinte soha, 35 éves pár vagyunk, 3 éve együtt, csak ha szex van, akkor van csók, de az sem az az érzelmes fajta. Ez szerintetek normális? Állítólag a férfiak nem szeretnek csókolózni (??) Nekem hiányzik...


35/N


2012. jan. 12. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mi 46/46 évesek vagyunk, 6 éve együtt, csókolózunk, szenvedélyesen, bár kissé ritkábban
2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, normális-e, nekem nem az. Én is 35 éves vagyok (párom 37), gyerek is van, mégis csókolózunk.
2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Persze,gyakran.6 éve vagyunk együtt,egy kisfiunk van.
2012. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gyakran van csók. Amikor elmegyünk otthonról, amikor hazaérünk, reggel ébredésnél...stb. 8 éve házasok vagyunk.
2012. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Én 20 vagyok, párom 23, 3 éve együtt. Leginkább akkor csókolózunk, ha fekszünk az ágyban, vagy találkozunk, elbúcsúzunk egymástól. Ezeken kívül csak ritkán. De ebben az is közre játszik, hogy nyilvános helyeken, például buszon vagy utcán én nem szeretek nagyon látványosan csókolózni, és azt se szeretem ha más csinálja előttem. Nem tudom szerintem ez nem oda való. Olyankor csak szájra puszi van.
2012. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ráadásul az utóbbi 1 évben szex is csak havonta egyszer van. Ez nálatok válóok lenne? De gyerek is van.
2012. jan. 12. 21:37
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Galamb válasza:


Néha nem.


[link]

2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

hát persze, ahelyett, hogy ezt megbeszélnéd vele, és problémátok együtt kitalálni, hogy mi miért van, meg megoldani a "problémát" rögtön el kell válni... -.-"

Jééézusom, a kisujjadat se mozgasd a házasságodért úgy kell azt!

2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
*próbálnátok
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem normális lehet, de a ti esetetekben nem, mert neked hiányzik, és úgy már nem jó.

Mi nem szoktunk amúgy, csak akkor, de akkor jó.

Ölelések vannak puszik.

Mondjuk mikor 3 éve voltunk együtt akkor még volt többször minden. Mondjuk nálam a csók olyan, hogy akkor már megkívánom az egészet, és ezt manapság két gyerek mellett nem úgy intézi az ember, ezért is lehet, hogy hanyagoljuk.

14 éves házasok 36-4O

2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!