Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnagyobb szerelem átalakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnagyobb szerelem átalakulhat mély gyűlöletté?

Figyelt kérdés

2Két hónapja szakítottam a párommal, mert már nem működött a kapcsolatunk. Nekem ő volt az első szerelmem és szívből imádtam...azt gondoltam, hogy vele élem le az életemet, szó szerint ő volt számomra a MINDEN. Aztán lassan tönkre ment a kapcsolatunk, még azt is megbántam, hogy szóba álltam vele. Ez a mély és csodálatos érzés átfordult megvetéssé, gyűlöletté...pedig igazán szerettem őt. (szerintem azért érzem ezt, mert nagyon nyomós okom volt rá, hogy szakítsak vele)

Más is érzett így/vagy hasonlóan?


2012. jan. 12. 23:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat a mellégépelés miatt!
2012. jan. 12. 23:03
 2/22 anonim ***** válasza:
át
2012. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Naná, sőt, ha nagyon ügyes vagy, mexikói szappanoperává is (Y)
2012. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Dzseni te vagy az?

Azt tudod igazán utálni, akit igazán szerettél,én nem utállak(ha te vagy az) vagy útálom az exemet,de nem tudom mi volt igaz, és mi hazugság az együtt töltött évekből,így csak szarul esik, hogy így jártam, hogy nem ismertem anyira, ahogy hittem

2012. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszed vicces vagy okoska?
2012. jan. 12. 23:09
 6/22 A kérdező kommentje:
az Dzseni vagyok.
2012. jan. 12. 23:10
 7/22 Vadmeggy ***** válasza:
Miért gyűlölöd őt?
2012. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mert tönkre tette az életemet...elviselhetetlen egy alak. Egy energiavámpír, rossz rá gondolni is.
2012. jan. 12. 23:13
 9/22 anonim ***** válasza:

Lépj továb....

Amúgy átalakulhat,én is éreztem már ilyet.A gyűlöletből pedig undor és szánalomérzés lett iránta!

Nem szabad az ilyennel tartani a kapcsolatot semmilyen formában!

2012. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"energiavámpír"

ilyen szavakat nem használ az ex csajom....

a gyűlölet is egy fajtája az erős érzelmeknek,és amíg erős érzelmeket táplálsz, addíg nem tudod le zárni a dolgot, ha nem zárod le, roszul érzed magad, roszul akarod magad érezni?

2012. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!