Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom egyáltalán nem egy romantikus típus.

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, nincs semmilyen jelentős probléma a kapcsolatunkban. Én romantikus típus vagyok, a barátom kevésbé. Amikor összejöttünk akkor több csók, ölelés volt. Mára már alig van ilyen. Próbáltam megbeszélni vele ezt, de ő erre azt mondja, hogy ő nagyon szeret, de ő nem szereti ezeket a dolgokat túlzásba vinni. Nekem pedig ezek fontosak lennének. Általában akkor van csók,összebújás ha én kezdeményezem. ritka,hogy ő közeledjen így hozzám. Mit tegyek? (22 éves nő)

2012. jan. 12. 23:50
 1/6 zseni001 ***** válasza:
Nehéz erre mit írni...ilyen típus, lehet változni fog, ki tudja, lehet nagyobb alkalmakra tartogatja ezeket, te csak kezdeményezz továbbra is, észre veszi sztem.
2012. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha legközelebb ilyet mond, válaszold ezt : ,,Kezdesz úgy dumálni, mint egy kis b*zi."
2012. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

vegyél neki egy könyvet hogy hogy udvaroljon neked, avagy vágd a pofájába:TE GÖRÉNY, TÖBB SZEXET!

:DDDDDDDDDDDDDDD

2012. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, én is ilyen szeretgetős típus vagyok, pedig fiú vagyok.


Szerintem ezen nem tudsz változtatni, ha ő ilyen, akkor ilyen is marad, ahogy én sem tudnék ölelés, puszi, odabújások nélkül szeretni egy lányt sem. Talán kihűlőben van már a kapcsolat az ő részéről, de ne legyen igazam.


22/F

2012. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem káprásztasd el.Vegyél egy új ruhát vagy ilyesmi...valami új dolog kell a kapcsolatotokba ezek szerint,mert neki már unalmas.ha szeretkeztek probálj meg vad lenni kicsit xD
2012. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Christian Death ***** válasza:
88%
Nôknek lelki szuksegletuk van, a fériaknak (kb. 90%-ának) pedig fizikai szuksegletuk van, ezt igy kell elfogadni.
2012. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!