Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti milyen romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen romantikus, kedves dolgokat vártok karácsonyi ajándékként a barátnőtőktől?

Figyelt kérdés
Például szerintem mi lányok, ilyenkor reménykedünk olyanokban, ha nem általános dolgot vetettek, mint pl.: vmi ékszer,nyaklánc vagy vmi karkötő esetleg aminek minden lány örül bármikor egy szál rózsa. Szóval ti miket tudtok így elképzelni fiúk? Amit néha reméltettek, hogy talán kaptok egy lánytól?
2011. dec. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljes mértékbmen megfelelne ha egy szép romantikus éjszakát töltenénk el kettesben :) Nekem már a jelenléte is a legboldogabb emberré tenne :)
2011. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha együtt használnánk a BlackDick 3000 -et turbó fokozatban sikosító nélkül.
2011. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyutt kifesteni a szobamat
dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!