Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik itt Gyk-n, vmilyen társkeresőn vagy vhol neten ismerkedtek meg és jól elvannak együtt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert sokan mondják, hogy lehet neten is ismerkedni van aki azt mondja nem. Vélemények? 17/F
2012. jan. 13. 07:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és a kor/nem illetve hogy mikor/mióta tart a dolog :)
2012. jan. 13. 07:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen, mi a startrandin ismerkedtünk meg, nemsokára 3 éve lesz. Igenis lehet a neten ismerkedni, csak jókor kell lenni jó időben, jó helyen. Én még soha nem találtam ennyire hozzám illő párt, vagyis itt találtam meg a másik felemet. Szerencse kell hozzá, nekem volt. 32N és 33F

2012. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatom is neten kezdődött. 2,5 évig tartott.

A jelenlegi kapcsolatom is ott kezdődött 13 hónapja, fél éve együtt is élünk, és együtt tervezünk. Nagyon jó és harmonikus a kapcsolatunk. Szerintem abszolút lehet neten ismerkedni...csak az a fontos, hogy a 2 fél ugyan azt akarja. Akkor sikerülhet.

23N és 30F

2012. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Macs1209 ***** válasza:

Ha nem hazugságokra épül, akkor igen. Volt már rá példa.

Csak ugye neten keresztül nem mindenki önmagát adja, és

aztán nagyon gyorsan csalódás lehet a vége.

2012. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Neten semmiképp hatalmasat csalodhatsz nem minden arany ami fénylik. Várd ki a sorod nem maradsz egyedül... Én mar 20 vagyok és rájöttem h nem kell kétségbeesetten keresni
2012. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

társkeresőkben nagyot csalódtam, férfiként szinte elképesztő szerencse kell, vagy külső de akkor már élőben is lehet ismerkedni simán.

ezt az oldalt bár tudom nem ez a célja jobbra tartom, barátnőmmel is itt jöttem össze.

talán azért mert nincsen semmi külső benyomás első ismerkedésnél.

2012. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.5 éve vagyunk együtt, társkeresőn ismerkedtünk meg (paratlan.hu). Első találka óta együtt vagyunk, most költöztünk össze. Mi megtaláltuk, akit kerestünk, ebben mindketten biztosak vagyunk. A netes társkeresőkön is olyan emberek vannak, akik az utcán sétálnak, ez is egy lehetőség. Csak beszélgess, nézelődj, ismerkedj, talán az igazi is arrafelé nézelődik! Bármi lehetséges!

L27 F27

2012. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát nekem ez egy fájó pont az életemben ,anyukám neten ismerkedett meg valakivel és el is váltak apámmal,össze is jött a csávóval.az tetszett meg anyámnak a csávóban h mindig mesélte h ide meg oda ment a fiával meg csináltak programokat ,és nálunk meg nem volt semmi program meg apám egyfolytában dolgozott és így alakult.kezdetben jól el is voltak egymással ,össze költöztek ,össze házasodtak,lett egy kisfiúk ,elmentek nyaralni is párat,->aztán megfordult minden jöttek a folyamatos gondok,a férjét kirugták munkahelyéről,nem nagyon talált helyet sokáig->elfogyott a pénz->anyámnak is el kellett mennie a munkahelyéről->találtak mind2en új helyet ->de fele annyit keresnek ,azóta nem mennek nyaralni se,mindig veszekednek ez kb olyan 5 éves folyamat ,anyámon azt látom h megbánta az egészet és őrlődik .Ja meg ritkán is ltom édesanámat mert 300kmodébb költöztek ott lakott a férj.
2012. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:és ha látom is őket akkor is veszekednek ,pl múltkor lementem 1 hétre hozzájuk és 1 héten keresztűl azt láttam h veszekednek és marják 1mást,és még vissza fogták magukat miattam.ki is készűltem azon az 1 héten,.De összegezve nekem nem az lenne a lényeg h legyen minden úgy mint volt mert az úgy sem lessz,meg hamár így alakult akkor....,csak annyit szeretnék h anyám jól érezze magát a bőrében...,akkor én is jól érezném magam.Szóval azért veszélyes de van rá jó példa is nem lehet tudni.18F
2012. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. próbálkozásom egy lánynál netről volt, olyasmi volt mint én, összeillettünk simán, nem volt egy szépség de nagy szám. Barátzónájába kerültem:/ Azóta nem próbáltam, majd később feldobom vhova magam.

F18

2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!