Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez zavarna? Bosszúra sarkallna?

Figyelt kérdés

Segítsetek! Nem tudom, hogy mit gondoljak!


Arról van szó, hogy nekem van egy fiú társaságom. Ez 4 srácból áll. Mi így négyen voltunk mindig is a "banda". Idővel sajnos ez szétesett, mert az egyik gyerek megházasodott, én is párra leltem, egy tag meg elment lengyelbe és csak évente egyszer jön haza, a másik tag meg csak él a nagyvilágba.


Napjainkban úgy szoktak zajlani a dolgok, hogy mindenki tartja a kapcsolatot egymással MSN, meg Skype-on meg ilyesmin keresztül, de nagy ritkán ülünk össze egy sörre már.


S megint eljött az idő, hogy a tag, aki lengyelben van idelátogatott 3 hétre. Ilyenkor természetesen egy nagy welcome ivászat van és züllés, kocsmázás az éjszakában, ahol én is voltam természetesen.


Nos, nekem van egy édes párom, akivel együtt élek és őt sajnos nem lehet a 4 fal közül kimozdítani se. Dolgozik-hazajön-eszik-együtt vagyunk-alszik. Ez természetesen rendben is van. Nekem is megfelel, nagyon jól megvagyunk, összhang, stb.


Viszont kicsit nehezen mutatja a párom ki az érzelmeit, így talán ha valami apró dolog bántja, akkor nehezére esik szólni érte. Csak akkor szól, ha valami számára durva dolog van.


Én a legszívesebben elvinném őt is ezekhez a srácokhoz, mert nem ismeri őket, de a ő nem hajlandó jönni. Viszont ebben a pár hétben még tuti, hogy lesz jó pár "züllős" nap v. éjszaka.


Félek, hogy ez rossz fényt vet majd rám a párom szemében és nem akarom azt, hogy ő azt higgye, hogy én pasizok. Továbbá ez a lengyelországi tag ilyenkor egész nap ráér (és én is) és ilyenkor együtt szoktunk lógni a városban, de egyikünk se akar semmit se a másiktól (mielőtt bárki azt hinné).


Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet, hogyan biztosítsam a párom, hogy nincsen semmi baj se?


Én rákérdeztem hogy zavarja-e, azt mondja hogy nem. Valahogy nem tudom, nem vagyok benne biztos, hogy igazat mond.


Ti mit csinálnátok?


27 L


2012. jan. 13. 08:10
1 2
 11/11 Silvuple válasza:
Hát vidd el! Mond hgoy neked lenne jóérzés ha ő is ott lenen.
2012. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!