Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez zavarna? Bosszúra sarkallna?

Figyelt kérdés

Segítsetek! Nem tudom, hogy mit gondoljak!


Arról van szó, hogy nekem van egy fiú társaságom. Ez 4 srácból áll. Mi így négyen voltunk mindig is a "banda". Idővel sajnos ez szétesett, mert az egyik gyerek megházasodott, én is párra leltem, egy tag meg elment lengyelbe és csak évente egyszer jön haza, a másik tag meg csak él a nagyvilágba.


Napjainkban úgy szoktak zajlani a dolgok, hogy mindenki tartja a kapcsolatot egymással MSN, meg Skype-on meg ilyesmin keresztül, de nagy ritkán ülünk össze egy sörre már.


S megint eljött az idő, hogy a tag, aki lengyelben van idelátogatott 3 hétre. Ilyenkor természetesen egy nagy welcome ivászat van és züllés, kocsmázás az éjszakában, ahol én is voltam természetesen.


Nos, nekem van egy édes párom, akivel együtt élek és őt sajnos nem lehet a 4 fal közül kimozdítani se. Dolgozik-hazajön-eszik-együtt vagyunk-alszik. Ez természetesen rendben is van. Nekem is megfelel, nagyon jól megvagyunk, összhang, stb.


Viszont kicsit nehezen mutatja a párom ki az érzelmeit, így talán ha valami apró dolog bántja, akkor nehezére esik szólni érte. Csak akkor szól, ha valami számára durva dolog van.


Én a legszívesebben elvinném őt is ezekhez a srácokhoz, mert nem ismeri őket, de a ő nem hajlandó jönni. Viszont ebben a pár hétben még tuti, hogy lesz jó pár "züllős" nap v. éjszaka.


Félek, hogy ez rossz fényt vet majd rám a párom szemében és nem akarom azt, hogy ő azt higgye, hogy én pasizok. Továbbá ez a lengyelországi tag ilyenkor egész nap ráér (és én is) és ilyenkor együtt szoktunk lógni a városban, de egyikünk se akar semmit se a másiktól (mielőtt bárki azt hinné).


Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet, hogyan biztosítsam a párom, hogy nincsen semmi baj se?


Én rákérdeztem hogy zavarja-e, azt mondja hogy nem. Valahogy nem tudom, nem vagyok benne biztos, hogy igazat mond.


Ti mit csinálnátok?


27 L


2012. jan. 13. 08:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na most ugye ez olyan rossz így, mert én mondtam a páromnak, hogy ha nem akarja hogy mennyek mindig amikor a többiek is, akkor mondja meg és nem megyek. Ő természetesen erre nem mondott semmit se. Tegnap előtt volt ez a nagy züllés. (Azt azért tudni kell, hogy a párom nem cigizik, nem iszik alkoholt se, csak ha erőltetik.) Amikor hazajöttem a züllésből reggel 5-kor, akkor eléggé cigiszagom volt, de én se dohányzom, csak cso-cso közben rám fújták a füstöt a lebujban. Alkoholt ezen az első estén nem ittam én se, mert nekem is van olyan E.Ü.-i bajom, ami miatt nagyon ritkán ihatok. Viszont hát igen...hajnalba jöttem meg...itt persze rákérdezett azért a párom, hogy miért kell ilyen sokáig maradni. Szóval...emiatt gondolom, hogy zavarja, viszont nem mondja...mit tegyek?
2012. jan. 13. 08:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért fura a helyzet, mert a páromnak nincs társasága. Egyetlen egy barátja van csak, akivel hétvégente együtt találkozunk. Ezen kívül a párom sehova nem jár el, s ha hívom akár sétálni a városba is, nem jön el, mert fáradt ehhez. Ő 15 évvel idősebb nálam. Nekem nincs ezzel semmi bajom se, csak azért én szeretek eljárni egy kicsit és ha tudnám 100%-ra hogy ez nem baj, akkor jó lenne. Néha vannak ilyen időszakok, amikor összesűrűsödnek az ilyen esték. Ez most pont az. Ugye, tegnap előtt voltam el az éjszakába, viszont ma is lesz egy ilyen este, ráadásul ez egy dupla este és délután lenne, mert az egyik jó barátom legkeményebb vizsgája meglett és már a múlt héten beígértem neki a mai napot, hogy akkor az ő munkahelyén az osztálybulin vele megünneplem. Ezzel a gyerekkel szoktam is néha eljárni, evvel nem is szokott a páromnak baja lenni, viszont amikor ennek a gyereknek én elígérkeztem, akkor még nem tudtam hogy tegnap előtt lesz ez a welcome. S így most "sok" a két este egy héten így a párom szemében...szerintem.
2012. jan. 13. 08:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom, hogy mi legyen most akkor. Ezt nem akarom kihagyni, de tényleg sok ez a két egymást követő este szinte, viszont a lengyelországi barátom már csak 1,5 hétig lesz itt és akkor utána megint "szétesik" a társaság és minden visszaáll a normális kerékvágásba. A párommal 1 éve vagyok együtt, szóval ő még nem tudja, hogy ez tényleg csak egy ilyen "időszak", hogy erre a 2 hétre ilyenkor eleresztem magam (és nem történik semmi rossz) és utána minden visszaáll a rendjére.
2012. jan. 13. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit ide leírtál, elmondtad már a párodnak? Mert én mindig előre szólok (mondjuk most már csak múlt időben, mert nemrég szakítottunk), hogy ilyenek vannak, készüljön fel:) Ha jön velem, örülök, de ha nem, én akkor is elmegyek:) Szerintem ülj le vele, biztosítsd, hogy ezek csak ritka alkalmak, de Neked fontosak azok az emberek, szeretnéd rájuk áldozni ezt a pici időt. Aztán majd mond rá valamit, szerintem meg fogjátok tudni beszélni - Te legalábbis elég intelligens vagy ehhez, az írásodból ítélve, ezért gondolom nem választottál volna magadnak olyan párt, aki ne lenne hasonló. Jó bulizást!:)
2012. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni,és egészen a végéig abban a hiszemben voltam,hogy te is egy férfi vagy.Kicsit meglepődtem,hogy nőként csak úgy tudsz szórakozni a régi barátaiddal,hogy idézlek

" természetesen egy nagy welcome ivászat van és züllés, kocsmázás az éjszakában,"

Mondjuk én férfiként ki nem állom ha egy nő részegre issza magát,mert elég undorító állapot.

Így azon járt az agyam,hogy a barátod nem gondolkodik hasonlóképpen mint én.Lehet,hogy őt nem az zavarja,hogy a régi barátaiddal vagy,hanem az,hogy 3 héten keresztül kifordulsz önmagadból,és piás vagy..

Nekem is van barátnőm akiit szeretek.Neki is vannak férfi barátai akikkel szokott találkozni.Engem,nem zavar ha elmegy,mert nincs hozzám láncolva,sőt! örülök is ha kikapcsolódik,de nem nézném jó szemmel ha mindig részegen jönne haza..Lehet jól érezni magunkat úgyis ha nem iszunk annyit.

28/F

2012. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég... erőtlennek tűnik a párod, nem hiszem, hogy ezzel baj lenne az ő részéről. Te meg úgy tűnik, hogy elég értelmes vagy ahhoz, hogy ne csinálj hülyeséget. Ne aggodalmaskodj, ha nekem azt mondaná a barátnőm, hogy nem csinál semmi hülyeséget, én elhinném neki. De ha egyszer megcsal és kiderül, akkor többé nem szeretném látni. Ilyen egyszerű.
2012. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, sokat mennénk ilyenkor az éjszakába, de amint leírtam a welcome ivászaton én ásványvizet ittam és most se az egyik éjszakába se lenne olyan, hogyén részegen érjek haza, mert én se szeretem az alkoholt már és van egy olyan bajom, ami miatt nem ihatok. Utoljára szilveszterkor ittam, de akkor se nagyon. A következő ivásom kb. nyárra tehető majd. Viszont a részvétet semmi esetre se hagynám ki ebben a 2 hétben. Ez csak a srácoknak van, hogy sokat kell inni. Én tegnap előtt pl. sofőr is voltam. A másik meg az, hogy nekem nem kell pia ahhoz, hogy jól érezzem magam. Alapjáraton is eléggé H.lye tudok lenni, szóval nekem nem kell pia ehhez... :)
2012. jan. 13. 09:24
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 09:07 vagyok

Akkor elnézést kérek,de a "züllés" "ivászat" szónál mindig az alkohol ugrik be..

Ebben az esetben semmi kifogása nem lehet,ha elmész szórakozni egyet...miért ne? nem mindennapos ez sem..

Nem hiszem hogy a haverodnak is gondot okozna ez..

2012. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Irigylem a párodat, és nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, csak mivel hosszú az irományod, ezért nem sokan olvassák el. :]


Remélhetőleg ő is tisztában van azzal, hogy jó csajt talált magának, úgyhogy nem lesz vele gond. Ha meg igen, azzal csak ő veszít.


Szerintem ne aggódj miatta, legyél olyan, mint amilyen szoktál lenni.

2012. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy nem zavarja, akkor higgy neki. Ha mégis zavarja, és nem mondja, az az ő baja. Ha viszont nem hiszel neki, az azt jelenti, hogy kételkedsz a szavában, nem bízol benne. Gondolom, nem kell kifejtenem, hogy ez baj...

Tehát érezd jól magad a haverjaiddal, mikor hazamész, akkor meg foglalkozz a pároddal. kárpótold :))

Nem hiszem, hogy helyes dolog lenne ismerkedésre kényszeríteni, ha tudod róla, hogy nem társasági ember. Rosszul érezné magát, és emiatt te sem élveznéd.

2012. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!