Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 éves srácok! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves srácok! Ti járnátok egy 20 éves szexi lánnyal vagy a kor nálatok kizáró ok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kizáró, sőt örültem volna, ha akkor felkérnek...
2012. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amelyik srác visszalép egy ilyen lehetőség elől, az meleg :S
2012. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én simán. Jártam már egy nálam 3 évvel idősebb sőt 10 cm-el magasabb lánnyal is. És semmi nem volt sokáig voltunk együtt sőt vele volt eddig a leghosszabb kapcsolatom 2,5 év. A szakításunk is az ő elköltözése miatt volt mivel 250 km távolság volt köztünk és persze meg is csalt valami idiótával akivel 2 hónapig járt. Az eddigi kapcsolataim többnyire idősebb barátnőim voltak legtöbbször 1 évvel idősebb lányokkal jártam és hogy miért, azért mert komolyabbak voltak mint a nálam fiatalabbak. A jelenlegi barátnőm 2 nappal fiatalabb nálam de 2 évvel idősebbnek néz ki és a gondolkodása is nagyon érett. Szóval nem baj ha idősebb lánnyal jársz nem szégyen az szerelem az első ha szeretitek egymást akkor szeressétek is ne számítson a mások véleménye ezt sose feledd!!!
2012. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már bazz ez milyen kérdés:O Sokkal szívesebben járnék egy 20 évessel mint egy átlagos 16 évessel. 17F
2012. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok Férfi idösebb Nöröl ábrándozik, csak sajnos nagyon kevés százalékban valósul meg.
2012. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel minden csaj érettebbnek hiszi magát és már az is zavarja őket, ha a barátjuk akár egy hónappal is fiatalabb nála, így ezt a kérdést olyan csaj tette fel, aki nem is annyira szexi.
2012. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18 éves srác még belefér? amúgy én is minimum 20 éves barátnőt szeretnék...az idősebbeket szeretem :) Talán azért, mert a fiatalabbak meg a velem egykorúak még olyan kiszámíthatatlanok, és nem lehet velük komolyan tervezni...


18/F

2012. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
járnék bizony :D 17/f
2012. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

20:08!


Te nem Iván vagy? Mert akkor én az exbarátnőd :D

2012. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én járnék, ilyen lányt is keresek de nem találok sehol. 17/f
2012. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!