Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseled el a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseled el a másik hiányát, ha kontaktus sincs köztetek akár fél napig?

Figyelt kérdés
Van egy pasi. LAssan fél éve ismerem.:) Számomra szuperszexy, jó az ágyban, nyitott a világ felé, teljesen normálisnak ismerem.:) Mit tanácsoltok, hogyan tudom minél hosszabb ideig magam mellett tartani? Ha nincs velem azon jár az agyam, éppen mit csinál és kit dob fel a jelenlétével éppen. A hiánya egyszerűen őrjítő. Márpedig nem lehet velem mindig.:( Majd lesz. Ha végre sikerül közös albérletbe mennünk. Alig várom :D
2012. jan. 13. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk csinálsz neki egy gyereket.
2012. jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bilincsel. az a legjobb...vaagy: költözzetek be a villába...
2012. jan. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

úgy, ha megmomdod neki hogy ilyen csajokat fog csak kapni ha megcsal:

[link]

2012. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fujj. Köszy, várom még a jobbnál jobb tanácsokat! :D
2012. jan. 13. 01:46
 5/11 Kobudera ***** válasza:
Vigyázz! Ezzel megfojtod. Fél nap nem a világ, pláne ha dolgozik. Alakíts ki hobbikat. Mellesleg hány éves vagy? Elég éretlen a kérdés...
2012. jan. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Túl rövid pórázt adsz neki. A fél nap az semmi. Még ha két-három napot írtál volna, lenne értelme a kérdésnek. Én nem szeretném ha ennyire "ellenőriznének", még ha nem is annak szánod. Lehet, hogy szakítanánk.
2012. jan. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, hogy három napig semmi kontakt. Ne legyél gyerek.
2012. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem fordulhat elő, ha két ember kíváncsi a másikra. Utolsó! 3 napig semmi kontakt?? Na az minden csak nem párkapcsolat...

A kérdésre válaszolva: sehogy, ha fél év alatt nem lenne olyan komoly a kapcsolat, hogy ezeket a dolgokat meg lehessen beszélni és neki is vágya legyen a kontakt, akkor megtartanám dugónak.

23N

2012. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek: biztos, hogy neked pasi kell és nem valaki aki azt csinálja mindig amit te mondasz? Nekem férfikén igenis szükségem van arra, hogy elteljen akár úgy is egy fél nap vagy akár másfél, hogy ne kelljen beszámolnom arról, hogy vagyok...

S ez nem azt jelenti, hogy nem érdekel a saját a párom. De az életem nem 100%-ban az övé, s viszont.

2012. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! Előző vagyok, nekem nem kell pasi, inkább férfi, de olyan, akivel felelősséget vállalunk egymás iránt és ha úgy érzi egyikünk,hogy hallani szeretné a másik hangját akkor nem kell feszengeni...telefonálunk. Mondjuk, mi együtt élünk, szóval más eset, lehet.

23N

2012. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!