Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy túlreagálom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy túlreagálom, de mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Egy kicsivel több, mint két hónapja járok a barátommal. EGy iskolába járunk, évfolyamtársak vagyunk. Nekem egyszerűen igényem van rá minden szünetbe, és neki is rám. Este is órákat beszélünk chaten. Én megmondtam, hogy ha szeretne a barátaival lenni, szóljon. Iksola után nem nagyon tudunk találkozni, de iskolába mégse olyan az együttlét, mint kettesben...

Namost: tegnap olyan furcsa lett. Eddig mindig rengeteget ölelgetett, írta, hogy szeret, stb. Aztán tegnap a suliban bókoltam neki egyet, megdicsértem a haját, de semmit nem reagált. Mondta, hogy ez bók, mondta, hogy jó.

Este ugyanúgy írta, hogy hiányzom meg minden, de nekem ez fura volt. Ma meg sokkal kevesebbet volt velem, ment a barátaihoz, stb. Aztán időnként mikor odajött megölelni és nem öleltem vissza, egyből kérdezte mi a baj. Nekem az Ő viselkedése volt furcsa. Chaten is témahalál van mostanában, tegnap is már nagyon az volt...Aztán mondtam neki, hogy többet kellene lennünk együtt(kettesben), mire mondta, hogy úgy tervezi hétvégén áthív....na, azóta fel se vetette.

Én nagyon szeretem, és ma mikor kettesben voltunk Ő is kimutatta. De mégis szeretném ezt valahogy megoldani...nekem igényem van rá, és én tiszteletben tartom ha kell neki tér esetleg, csak ez az egész olyan hirtelen érintett....

Barátnőm azt tanácsolta, hogy Ő nem jönne fel chatre meg semmi ilyen, add hiányoljon a barátom...ezt is tettem, mikor kérdezte barátom hogy leszek-e este mondtam, hogy nem hiszem, mire mondta, hogy most szomorú. MOndtam, hogy témahiány van akkor nem mindegy?

Mit csináljak? Eleve nagyon önbizalomhiányos vagyok, és nem szeretném elveszteni..


2012. jan. 13. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy odaszokott jönni, ölelget, vágyik rám, csak ez az egész érdekes:(
2012. jan. 13. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy mi a helyzet.
2012. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Minden kapcsolatban van ilyen, nem kell állandóan együtt lenni, néha mindenkinek el kell vonulnia a saját kicsi világába, mindenkinek lehetnek problémái, hangulatváltozásai, stb. Ettől nem fog kevésbé szeretni, de el kell fogadnod hogy nem arról szól egy kapcsolat hogy mindig együtt vagyok valakivel. Sulin kívül kéne közös programokat csinálnotok, suliban anno én se nagyon mentem oda a barátnőmhöz akivel egy suliba jártunk. A barátnőidet meg felejtsd el ilyen szempontból szerintem, nem ők vannak együtt a sráccal.
2012. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.:)

Mr. Flash: igazad van. Sajna én lelkileg eléggé "megrongálódtam", és döntésképtelen is vagyok sokszor....

:(

Igazad van ebben. CSak nem akark túl rámenős lenni, de túl otthagyni sem. Most szerintem azt hiszi, hogy haragszom rá.

Igen iskolán ívül kellene, de vagy nincs kedve maradni suli után, vagy nekem kell tanulni. Vagy pedig ez a hétvégi van amit mondtam...

2012. jan. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!