Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám jössz feleségül?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly:)


Miért ne próbáljam meg neten keresztül megtalálni az igazit?

(29 vagyok, budapesti, diploma-lakás-stb, sőt, állítólag még jófej is tudok lenni.. néha)


2012. jan. 13. 23:35
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Ó:) Tényleg fiatal vagy picit:)
2012. jan. 27. 20:05
 22/43 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy a nők fele sérült ;)
2012. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Azért fontos,mert én meg nem akarok olyannal összejönni,aki a szüleivel él :D Bocsi,de ez a korábbi tapasztalataim miatt belémégett.De hát a legfontosabb a kémia,a vonzódás és a közös érdeklődés,közös célok.Na de mire idáig eljut az ember,már eltelt legalább 1 év...nayon nehéz kiismerni valakit ...

:)

2012. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
szerintem így mindent fogsz találni, csak értelmes csajt nem.legalábbis ha azt akarod h valaki azért szeressen amid van, nyugodtan írkáld az ilyen kérdéseket és azt h mid van. nekem már az rosszul kezdődik h ezzel jönnek elő egy nőnek.
2012. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen:D de még a gyűrű előtt egy vacsora beleférhetne:D
2012. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

:))


Köszönöm, jófejek vagytok, azt hittem, csak úgy kapom majd a kritikát:)

Micsoda elvárásai vannak egyeseknek, gyűrű, stb:))


Viccen kívül, nem felvágásból írtam a fentieket, tudom, hogy nem ettől lesz valaki jó társ. Csupán tanácstalan vagyok, fogalmam sincs, milyen helyet foglalok el a "netes" húspiacon, mennyire lennék kelendő.

2012. jan. 29. 23:51
 27/43 anonim ***** válasza:

Persze, örömmel!


Üdv: Elton John

2012. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell a gyűrű, elég a vacsora is:D
2012. jan. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Jó, megyünk a blahára, esténként úgyis finom kajákat osztogatnak a krisnások:) Ez egy visszautasíthatatlan ajánlat, bár szerintem egyből nem lennél éhes:)


Ma különösen romantikus hangulatban vagyok..

2012. jan. 30. 02:12
 30/43 anonim ***** válasza:

Hát én pl nem vagyok sérült. Nem vagyok egy top modell az is igaz, de egyáltalán nem vagyok csúnya sem. Egy kedves normális nőnek mondanám magam, akit am egyáltalán nem érdekeltek az anyagi javak amiket a kérdező felsorolt. Egyszerűen csak hiszek a sorsban, vagy nevezzük bárminek, ami két egymásnak rendelt embert össze hoz, akármilyen vicces szituáción keresztül is. Lehet túl sok filmet nézek xD :D De ez van.

Csak sajnos mint azt már írtam, fiatal vagyok a kérdezőhöz képest :D

2012. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!