Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Arcra sokak szerint különlegesen szép, némelyek szerint átlagos. Magasság 167 cm, súly 57 kg. (mellbőség: 90 cm, derék: 71 cm, csípő: 91 cm). Belső: szereti a humort, szeret nevetni, ám komolyan el lehet vele beszélgetni érdekes/fontos dolgokról is. Nem mindig tart rendet, akarva-akaratlanul is kupit hagy maga után. (Ez nagyon zavaró tényező?!) Néha lusta, de, ha kell, nagyon tud küzdeni. Nem akaszkodik rád, de nagyon tud szeretni. Vélemény? :)
2012. jan. 14. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
egoista vagy
2012. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jah, azt kifelejtettem: kevés az önbizalma.
2012. jan. 14. 09:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Ennyi tulajdonság alapján ezt nem lehet eldönteni. Ha pl emellé társulna, hogy lehet veled sétálgatni, kirándulni, összebújvafilmezni stb akkor én járnék, de ez annyira viszonylagos dolog. Nem elég x számú passzoló tulajdonság egy párkapcsolathoz. :)
2012. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ühhüm
2012. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ hogy szeretem e.


Az addig ok hogy alacsony. A vékony lányokat szeretem. A mellméret nem fontos, elég ha az alakjához képest arányos, formás.

Belső az ok, igazából ez egy teljesen átlagos tulajdonság amit leírtál.


Ne cigizzen, ne igyon( ha néha-néha az nem baj), de drogozzon, ne legyen beképzelt.


Ne legyen könnyűvérű. Ez alatt nem csak azt értem hogy hűséges legyen hanem azt is hogy ha szingli akkor ne kéresse magát a discoba és ne rázza magát. Az nem baj ha discoba jár. Ne öltözködjön kihívóan. Ne legyen könnyen kapható de ne is legyen az a nehéz eset akit nem lehet kiismerni hogy mit is szeretne.

Nem baj ha nem központi személyiség és nem baj ha nem köt felszínes barátságokat.


Nem egy nagy elvárás szerintem csak manapság nagyon kevés lány fele meg ennek.

2012. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha emellett még őszinte is, akkor igen, de te velem nem.
2012. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:)

(zöld pacsi ment mindenkinek :D)

2012. jan. 14. 09:50
 8/18 anonim válasza:
Amit leírtál mind szép, bár a külső elvetendő tényező számomra, mert úgy sem látnálak, de a többi tulajdonságod alapján rendes lány lehetsz. Ha még művelt is vagy, az plusz, pozitívan befolyásoló tényező.
2012. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem járnék vele, de sunáznám.
2012. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Képet?
2012. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!