Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan izgassam fel a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam fel a barátnőmet szavakkal? Miket mondja neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm hát függ a stílusától is javarészt. Nálunk a durvább szex a nyerő,ehhez mérten a szavak is...
2009. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

hmm.. ez elgondolkodtató kérdés, minden lánynak más más jön be. Nekem pl a barátom mindig dicsérő szavakat mondott simogatott, aztán egy idő elegem lett, jobban örültem volna ha nem nyomul mindig, talán jobb lett volna ha visszautasít inkább. Az jobban felizgatott volna, ha nekem kellett volna őt csábítanom néha. De ez mindig szituáció függő, és mindenkire minden másként hát sztem ,különbözőek vagyunk.

//20 éves lány aki most lépett ki egy 3 éves kapcsiból//

2009. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

3 tuti szó: pénz, bunda, gyémánt.

Csak vicc volt :)

2009. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Iratkozz fel barátomhoz korrepre :D Na ő ebben (is) nagyon tud :P

Amúgy ez teljesen relatív, mindenkinek más jön be.

2009. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!