Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy félénk, önbizalomhiányos, gátlásos, érzelmes, visszahúzódó, értelmes fiúnak, hogy egy kedves, hűséges, szép barátnője legyen? Van, aki hozzám hasonló és összejött neki vagy csak én vagyok ennyire átkozott?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 15:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok hazudni neked, ez a pasitípus tapasztalataim szerint a legsikertelenebb a nőknél, mert még egy ilyen csendes csaj is az alfahímek után sóhajtozik. Próbálj megváltozni, különben örök kocka maradsz. 21/F
2012. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%

22 évesen ugyanilyen vagyok, tetézve azzal, hogyha egy lány megfogja a kezem egyből elkezdek izzadni, meg feláll, így még jobban visszacsappan az addigi önbizalmam is. Egy lánnyal sem tudok beszélni élőben, mert csak makogok össze-vissza.

Én már lemondtam a párkeresésről, számomra ez csak hiú ábránd marad :(

2012. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én igazából nem vagyok annyira félénk, hogy ne merjek lányokkal beszélgetni, inkább a probléma abból fakad, hogy magamat nem tartom annyira, hogy elhiggyen azt nekem is lehet szép barátnőm ezért ha szemezek is egy nekem tetsző lánnyal és úgy tűnik én is bejövök neki, volt egy lány, aki nagyon feltűnően bámult (magam sem láttam azóta sem ilyen lányt), de még akkor sem kaptam elég bátorságot, hogy odamenjek hozzá és lemerjem szólítani.


Én magamat rondának és értéktelennek tartom, hiába kaptam már lányoktól olyanokat, hogy helyes arcom van meg szépek a szemeim.


Próbálok változni, de ez nem olyan könnyű. Annyit elértem, hogy már merek lányokra nézni és olyan dolgokkal lemerek szólítani akárkit az utcán, hogy mi merre van, vagy éppen mennyi az idő például. Szép lányoktól is kérdeztem már ilyen alap dolgokat, de úgy odamenni egy nekem tetsző lányhoz, hogy szia, nagyon szép vagy szívesen megismerkednék veled, nem menne még ma sem sajnos.

2012. jan. 14. 17:37
 14/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem sok. A lányok a határozott, magabiztos fiúkat szeretik. Próbálj még tovább változni:)
2012. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

ma 18:03


Meg a bunkó, mindenkibe belekötő, nagydumás, buta, izomagyúakat.

2012. jan. 14. 18:34
 16/30 anonim ***** válasza:
Én pl simán megfogom egy lány kezét és nem vagyok zavarba tőle,csak éppen dumálni nem tudok velük annyira,szemezni simán szemezek velük,de felszedni nem tudom őket,ha nagyon szép a csaj még akkor is merek szemezni vele.
2012. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyakorolj olyan lányokon, akik bár tetszenek, de nem olyan nagyon. Náluk több esélyed van, és önbizalmat is szerzel.
2012. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehetetlen!

Persze az kell,hogy ne legyél annyira nagyon gátlásos ha összejössz majd valakivel


De én 21 éves vagyok,vékony ,visszahúzódó


Annyi legyen a javamra szolgálva,hogy mindig nagyon sznobul és márkásan és jól kinézően öltözködtem

(Zara,Pull and Beac,Hilfiger,Gant)

És a másik előnyöm,hogy ha valakivel kijöttem akkor nagyon jó volt a humorom :)


És összeszedtem egy olyan cuki és szép csajt akiről álmodozni se mertem volna

A lány versenytáncos és modell


Együtt voltunk fél évig aztán kiderült,hogy olyan amilyen...

Megcsalt


De kilehet fogni,jókat keféltünk a fél év alatt de hát vége lett

2012. jan. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Első kérdésre: 6.4%

Második kérdésre: van.

2012. jan. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Rossz hallgatni! Istenem... ne mondj már ilyeneket! :)

Van rá esélyed, ez nagyjából független ettől(de nem teljesen), de attól még van rá esélyed, ez csupán a csaj önbizalmától, természetétől és ízlésétől függ. Szerintem sok ilyen lány van(kedves, hűséges, szép), de olyat keress, akinek kevés az önbizalma. Ez azt jelenti, hogy kisebbek az elvárásai és nemcsak te fogod nem elég jónak érezni magad, stb. Viszont, ahhoz, hogy szerezz egy ilyet, szedd össze magad, és ismerkedj! Máshogy nem fog menni...


Abszolút nem vagyok hozzád hasonló, egyrészt lány vagyok, meg gondolom fiatalabb is, az önbizalomhiány az nekem is megvan, meg az értelem is, de a többi nincs, hát én már elég sokszor bepasiztam, pedig nem vagyok egy könnyűvérű lány, meg más is vagyok, mint a többi, de a legutóbbi barátomra valamennyire illik a leírásod. Hát neki sikerült... :D Nem szeretném elmesélni a történetet(minek?), elérhetetlennek hitt engem, közben nekem is tetszett őt, ráadásul még most is bejön. És nem mondanám kifejezetten helyesnek, bár az én szememben persze az... :D Na elég a fölösleges pampogásból.


Ja, a másik meg... mi az, hogy a lányok az izomagyúakra buknak?:D Tudod mikor... mondjuk sokszor mérgemben én is általánosítok, hogy a pasiknak sosem a normális csajok kellenek, meg stb, sok baromság... Mindenesetre egy normális lány nem igazán... Ezzel nem feltétlenül akarom azt mondani, hogy aki rájuk bukik, nem normális, inkább azt, hogy a szerényebb lányoknak nem az esetük. Bár ez is inkább ízlés kérdése... Nekem mindenesetre nem jönnek be. Nekem pl. a hosszú hajú, nem vékony, rocker fiúk jönnek be. Persze nem mind... hanem aki meg is fog. De igazából külsőre kb ennyi elvárásom van, szóval...

Na elég a szóból, ne általánosíts, bízz magadban, légy bátor és sok sikert!

15/L

2012. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!