Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy bízzon bennem mert az előző barátja átverte és fél a csalódástól?

Figyelt kérdés
Van egy lány teljesen beleszerettem, már nyár óta próbálkozok nála hogy bízni tudjon bennem azóta csak csalódást okozott nekem de még így is szeretem, az előző barátja akibe szerelmes volt nagyon átverte és ezért nem tud bízni senkiben és szerintem ezáltal fél beleszeretni valakibe hogy ne okozhasson csalódást neki,mit tudok még tenni hogy jobban bízzon bennem már nagyon sok mindent próbáltam bármikor ott vagyok mellette ha kéri amit csak akar megtenném neki.Segítsetek mit tehetnék?
2012. jan. 14. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez alegnagyobb hibád, ne légy a szolgája, a nők nem szeretik a papucsokat.


Épp azért jött azzal a szemét előző barátjával is össze, mert egy vadbarom volt.


Te jó fiú vagy, sajnos nem kelendő a mi fajtánk, hidd el tudom, mert én is így próbálkoztam, de inkább egy másik állattal lépett le a lány...

2012. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek a kis csitrik hülyék. Azért mert belefutnak életük során 1-2-3 baromba, nem kellene általánosítaniuk. Meg mi az, hogy nem tud másban - még benned sem, aki kitart mellette- megbízni??

Ez bolond..

2012. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 K.Missy ***** válasza:
Itt valami nem stimmel...nem bízik benned, mégis megosztotta veled, hogy neki milyen szerelmi bánatai voltak/csalódásai voltak...egyáltalán megkérdezted már tőle hogy mit érez irántad, vagy valami hasonlót??
2012. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen kérdeztem tőle és azt mondta hogy többet érez mint barát de még nem szerelmes belém szeretne de időre van neki szüksége hogy bízni tudjon bennem, ez mit jelent?
2012. jan. 14. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok jót. Majd jön egy tirpák barom, aki majd elfeledteti vele az a nagy bánatot te meg hoppon maradsz. Olyan nincs, hogy többet érzek irántad de az előző paraszt volt ezért benned sem bízok és inkább várjunk.. Mégis mire? Sült galambra?
2012. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van de félek azt mondani hogy hagyjál békén ne szórakozz velem, mert szenvednék rendesen.
2012. jan. 14. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
így is szenvedsz akkor nem tök mindegy?
2012. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!