Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkerhetem arra a baratomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerhetem arra a baratomat hogy ne beszeljen egy bizonyos lannyal? Azert mert feltekeny vagyok, mert szerintem tetszik neki ez a lany.

Figyelt kérdés
Mar lassan 4 eve egyutt vagyunk a parommal es en meg mindig ugyan annyira nagyon szeretem es azt hiszem o is de a feltekenysegtol megorulok. Van ez a lany, kozos ismeros, rajottem hogy messengeren szoktak beszelgetni, eleg gyakran es szamomra tul kedves hangvetelben, mikor rakerdeztem a baratomnal h szoktak e beszelni letagadta, kozben azt is eszrevettem hogy facebookon likeolgatjak egymast meg kommentelgetnek. Elmondtam a paromnak h tudom h beszelnek es hogy miert tagadja le, mire o azt mondta h elfelejtette hogy beszelt vele mert o nem figyel oda ilyen kis hulyesegekre, pedig azelott tobbszor is rakerdeztem. Elmondtam neki hogy engem bant azzzal ha beszelnek mert rossz erzesem van tolle de o azt mondta h csak haverkodnak, megkertem hogy ha lehet tobbet ne irjon neki, vagy ha megis a lany rair vagy valami akkor mondja el nekem, azt mondta h ok. Azota lattam hogy facebookon megint joban vannak es most nem tudom h higyjem e hogy nem beszel vele vagy megint csak tagadja. Arra gondoltam h megkerem hogy torolje a listajabol de aztan rajottem hogy azzal csak magamtol taszitom el, de annyira feltekeny vagyok. Mit tegyek?
2012. jan. 14. 15:23
1 2
 1/12 zseni001 ***** válasza:
100%
Meg, mondd meg neki, hogy féltékeny vagy rá és hogy ne beszéljen vele.
2012. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn is így vagyok vele !! Elég érdekes komikat találtam facebookon és meg is mondtam a barátomnak ,hogy ez zavar!! De mindig csak azt mondja ,hogy barátok és ,hogy a lány már sokat tett érte meg h ő csak barátként szereti!! Megértettem én is pedig szerintem a csaj szerelmes a barátomba!! Ne mond neki h nem beszélhet a csajjal mert csak eltávolodik!!
2012. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy o teljesen hulyenek nez emiatt, nem erti meg hogy nekem ez mennyire rosz, az eszemmel tudom hogy semmisem fog koztuk tortenni, legalabbis fizikailag de a tudat hogy inkabb vele beszel es nem velem, vagy hogy kedveli ot es erdeklodik iranta, egy masik lany irant aki nem en vagyok, olyan mintha lecserelnenek, es ami ebben meg szornyu hogy tudom hogy ezerszel jobb vagyok annal a libanal. A ferfiak vakok es butak, nem latjak ami a szemuk elott van. Teljesen mashogy latja ezt a dolgot mint en, es nem fogadja el az en allaspontomat
2012. jan. 14. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tole hogy ez neki forditva hogy esne ha te irkálnál/beszélnél igy fiukkal és akkor ha belegondol ebbe lehet h megért.. 19F
2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél féltékeny, ennyi. Tönkreteszed a kapcsolatot. Lehet így is, úgy is vége lesz a kapcsolatotoknak, de inkább előbb, mint utóbb.

Itt csak az a kérdés, miért titkolja? Mert unja a féltékenykedésedet, vagy mert máris jóval többet érez a másik iránt?

Amúgy a megoldás a polyamory. A kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.

2012. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem itt elsősorban a hazugsággal van baj. ezt mondd neki, ne a féltékeny részt, mert azzal max csak hízik a mája, h féltékeny vagy rá. mondd neki, h nem esik jól, h hazudik, azt mondja nem beszélnek, közben meg igen. mondd neki, hogy fordítva neki hogyan esne!
2012. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En szamonkertem mar a hazugsag resz, nem is egyszer es azt mondja hogy tobbe nem fordul elo, de kitudja, az elsore sem szamitottam, nem tudom mit varhatok. Es az is igaz hogy azota nem lattam hogy beszelnek, de azokat siman ki is torolheti szoval... nem tudom hogy bizzak benne, amugy is feltekeny bealitottsagu vagyok, nem csak ra ervenyes ez a tulajdonsagom, arra is gondoltam h lehet csak en akadok ki ezen, bar a baratnom szerint is van benne valami. Multkor a csaj 23 kepet likeolta a baratomnak egyszerre, azert egy komoly kapcsolatban levo fiunal ez szerintem nem illik, es most ott diszeleg mindkettonk neve a kepek alatt, csak az enyem meg az ove, a 23bol mind a 23 kep alatt, a falnak megyek ettol
2012. jan. 14. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem venné komolyan a lányt, akkor nem hazudozna róla. De hazudozik.
2012. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne kérj tőle ilyet. Én is ideges lennék ha a barátom bekorlátozná kikkel beszélhetek és kikkel nem... Ha meg akar csalni meg is fog. A fejed tetejére is állhatsz. Inkább játszd el a mintabarátnőt (bár jobb helyeken ezt nem kell eljátszani) :D Nyeld le a féltékenységet. És szerinted miért tagadja le? Mert tudja hogy ilyen a természeted és problémázol rajta.
2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted, hogy ne beszéljen vele mag van az eséje hogy szét fogtok menni szerintem ne törődj vele ha téged szeret a csaj ugyis le fog kopni, ha nem akkor ha nem is ez a csaj akkor lesz másik
2012. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!