Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem szeretik a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretik a ferfiak az okos lanyokat/noket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 20:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az egy dolog, hogy valaki okos és elég nagy a lexikális tudása.

Öszintén megmondom, nem tudok hasznos választ adni, mert hiába okos valaki, lehetséges, hogy nem találom meg vele a közös hangot.


Nekem nincs nagy lexikális tudásom, mégis intelligensnek tartanak az emberek, jó beszélgetö partner vagyok és nagyon könnyen tartok szóval bárkit is.

2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az okosakat szeretik, de a magas beosztású, sokat dolgozó és sokat kereső nők inkább hátrányban vannak.
2012. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
40%
akik szintén okosak azok szeretik akik nem azok félnek tőlük. :D
2012. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
az okosokat szeretik, szerintem... csak az okoskodókat nem. van különbség :)
2012. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, most látom, hogy azt írtad 'orvos leszek'. Kívánok hozzá nagyon sok erőt, és kitartást! És azt még muszáj hozzátennem, hogy: Bár nekem is sikerülne!

szép estét :)

2012. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igen,a ferfiak szeretnek folenyben lenni. En is szeretnem, ha nalam okosabb,es magasabb beosztasu legyen,hogy fel tudjak ra nezni :)
2012. jan. 14. 21:43
 17/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!koszonom!neked is kivanom h valjon valora az almod!szep estet!
2012. jan. 14. 21:47
 18/26 anonim válasza:
Attól függ,hogy néz ki,a nőknél ez az első szempont.
2012. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

21:43


"Igen,a ferfiak szeretnek folenyben lenni."


Sokkal kevésbé, mint amennyire a nők elvárják ezt a "fölnézés"-esdit.


Mivel az orvos szakma presztízse konkrétan a legmagasabb az építészmérnökkel, fogorvossal meg talán az ügyvéddel együtt, ezért egy orvosnő csak egy másik orvosra bír felnézni. Ennek (és más okoknak) a következménye, hogy az orvosok rendszerint orvosokkal házasodnak, aztán pedig a gyerekük is orvos lesz, mert nem akar "visszaesni" a szülőkhöz képest, "szégyent hozva" rájuk, és kialakul az orvosdinasztia.

2012. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem az van szerintem hogy nem szeretik, csak a többség IQ-t tekintve egyszerűen nem partner pl. egy orvos számára. Őszintén, miről beszélgetnél 40 éven át pl. egy szobafestővel, kőművessel, vízvezeték szerelővel, nehézmunkagép kezelővel, pincérrel, vagy akár csak egy vegyesbolt tulajdonosával? Pedig fel lehet rájuk nézni, mert egy átlagember az életben nem fog úgy házat festeni, csatornát tisztítani, toronydarut kezelni, stb., mint ők. Mégis egészen más világ. Azok a pasik akikre te tényleg fel tudnál nézni, egy nagyon szűk rétegét képviselik a társadalomnak. Ráadásul ezek a szakmák is elnőiesedtek, uh nem lehet könnyű neked. De azért ne keseredj el, nagyon sok férjezett doktornő van ám! :)
2012. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!