Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem szeretik a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretik a ferfiak az okos lanyokat/noket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 20:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de az okos lányok/nők is csak a jóképű, magas fiúkat/férfiakat szeretik.
2012. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

23:45


"miről beszélgetnél 40 éven át pl. egy szobafestővel, kőművessel"


Miért, miről beszélgetnél egy orvossal?


Amúgy a házastársak a munkájukról szoktak beszélgetni egymással? (Tény, hogy az orvosok többnyire igen, de másokra ez kevésbé jellemző)


"Pedig fel lehet rájuk nézni"


Nem lehet felnézni rájuk, mert alacsony a presztízsük. Minden szakmának van egy presztízse. Ez alapján sorbaállíthatók. A szobafestő a lista legalja közelében van, az orvos a legteteje közelében. Aki lejjebb van, az "felnéz" a feljebb lévőre. Az, hogy "mégis, miről lehet beszélgetni vele", csupán mellébeszélés.

2012. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
7%

tehát attól, mert a lexikális tudásod nagy...okos vagy,

értem


nincs több kérdésem :) ezért nincsenek okos nők

2012. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek az eddigi valaszokat!

Kedves utolso!szallj le a magas lorol.Nekem akkor szamit okosnak vki,ha fel tudja ismerni a dolgokat,meglatni a lenyeget,es ha feltalalja magat a legrosszabb szituaciokban.A lexikalis tudas egy dolog,nalam nem fontos.Igencsak gyakorlatias lany vagyok.

2012. jan. 15. 18:44
 25/26 anonim válasza:

Az utolsónak még én is hozzátenném:

Ha valakinek nincs lexikális tudása, de megvan a magához való esze, vagy talán több is, akkor értelmes.

Ha valakinek a lexikális tudása nagy, de nem tudja azt a gyakorlatban hasznosítani, akkor tanult.

Ha pedig értelmes, és a lexikális tudása is nagy, akkor okos.

Kedves Kérdező! Azok a férfiak, akik okosak, hozzájuk hasonló nőket keresnek. Szóval akit keresel, az szeretni fogja, hogy okos vagy, hiszen ő maga is okos lesz. Csak ki kell várnod, amíg rátalálsz/rád talál... :) A többiekkel pedig nem érdemes foglalkoznod, hiszen akik buták, azok nemcsak hogy neked kevesek, hanem te is túl sok vagy nekik.

2012. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Koszonom Kedves utolso! Abszolut Igazad van!!!!
2012. aug. 5. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!