Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődött meg a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a volt barátom azért, mert nem árultam el neki ki az új fiúm?

Figyelt kérdés
Ő dobott engem még régebben. Azóta szoktunk néha beszélgetni msnen általános dolgokról(általában). Aztán elmondtam neki h van valakim és tudni akarta hogy ki az. Mondtam váltsunk témát de mindenáron tudni akarta hogy hívják, én nem mondtam el neki. Megsértődött és úgy lépett le msn-ről, hogy nem is köszönt:S Vajon miért akarta ennyire tudni és miért sértődött meg h nem mondtam el?
2009. máj. 26. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél, hogy jobb mint ő.

Komplexusa lehet, na meg melyik fiú ne lenne rá kíváncsi, hogy ki hajt az exére?

Ha egy csaj a volt pasijával példálózik, az az újnak szar érzés, hogy mindenben " ő " a főszereplő...

2009. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Téged is idegesített volna pusztán a tény, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre nem válaszolsz. Te meg mért nem mondtad meg? Mintha direkt bosszantanád. Lehet h kíváncsi volt rá, meg akarta lesni iwiwen. És akkor mi van?
2009. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ha engem már nem érdekelne az exem akkor az se érdekelne kivel jár. És amugy is már régóta nem vagyunk együtt. És azért nem válaszoltam mert nem akartam h tudja ki az, de lehet h az is benne volt h bosszantsam, nem tudom. Csak az lepett meg h ennyire rámenősen tudni akarta ki az. Meg hogy ismeri e.
2009. máj. 26. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenek a férfiak. Szokj hozzá. Ki-ki dobják a csajokat, aztán majd beledöglenek, ha más pasijuk lesz.
2009. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha én rákérdeznék, és ő nem akarná megmondani, bizony engem is bosszantana. Mert hogy mégis mért nem akarja megmondani? És ezt vissza is fordíthatnánk, hogy Neked mért olyan fontos, hogy ne tudja ki az? Hiszen már rég vége, nem éreztek semmit, akkor miért foglalkozol azzal, tudja-e vagy sem?
2009. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell elmondanod neki, hogy ki az új barátod.


Szerintem épp az a fontos, hogyha az újban vagy, akkor a réginek már semmi köze az új életedhez, egyébként is ő dobott ki, nem igaz? Miért kéne megbeszélni vele mindent? Nem tartozik rá.

Az ő baja, ha megsértődik. Mégis mit gondolt? Hogy te majd életed végéig csak őutána fogsz sóvárogni?

Azon sértődött meg, hogy már van új és saját MAGÁNéleted is, őrajta kívül... Nagyon Egoista az exed, örülj, hogy elment.

2009. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!