Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
A barátom egyik nap megemlítette,hogy szívesen enne reggelire valami péksütit. Én kedvességből vettem neki és odaadtam. Elkezdte kinyitni és amikor kiderült,hogy a CBA-ból van azt mondta nem eszi meg. (Azért nem mert elege lett az ott dolgozók bunkóságából) Értitek ti ezt? Én kedves akartam lenni erre ilyenen megsértődik,amikor megmondtam neki a véleményem,hogy az egy dolog,hogy ő oda nem megy be vásárolni, de igazán elfogadhatná,amit én neki hoztam.Szerintetek?
2011. jan. 14. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
De ha elment neki ettől az étvágya, mit csináljon?
2011. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem totál hülyeségen sértődtetek be :D

ő is, aztán meg te is, azon, hogy ő :D

2011. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha baja van vele, akkor igazán szólhatott volna, hogy ne a CBA-ba menj vásárolni.

Részben megértem a barátodat, de azért veled nem kéne bunkónak lennie. Teljesen igazad van.

2011. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjem is csinálta már ezt...közöltem vele, hogy akkor azt eszik ebédre, amit akar. Csak mert Ő a kis méretű nokedlit szereti..Azóta jó a közepes méretű is..
2011. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most bent fekszik a szobában csukott szemmel, gondolom aludni is próbál(, mert éjszakás és fáradt. Csak hogy ne legyen félreértés.)

Odamentem hozzá,kérdeztem hogy ébren van-e, nem válaszolt,de hallottam a légzéséből,hogy ébren van. Bocsánatot kértem tőle és mondtam,hogy nem veszek neki onnan semmit ha nem akarja. Nem reagált semmit. Kijöttem.

NAGYON makacs és mindig én kérek bocsánatot...

2011. jan. 14. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
A CBA-val szemben túlreagálja, de te is lehettél volna olyan figyelmes, hogy ilyen fontos apróságokkal is törődj.
2011. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk: Te az eset előtt tudtad, hogy nem szeret CBA-ban vásárolni, illetve nem fogyasztja el az onnan származó terméket, vagy csak most derült ki számodra?

Ha nem tudtál róla, szerintem nem vagy hibás és túlreagálta, ha tudtál róla, megértem őt, mert nem maga a péksüti származása zavarta, hanem az, hogy Téged nem érdekelt az álláspontja. Melyik?

2011. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudtam. De én azt gondoltam, hogy azzal van akkora baja,hogyha oda be kell mennie vásárolni. Nem hittem volna,hogy ez ekkora probléma neki.

Egyébként ő is ezzel indokolta. Kezdem elhinni, hogy tényleg én vagy ebben a kapcsolatban az aki nem normális és hülyén gondolkodik...

2011. jan. 14. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenképpen, csak az emberek nem egyformán reagálnak le bizonyos dolgokat. Legközelebb majd máshonnan szerzed be, így már jóvá is tetted, mert látni fogja, hogy félreértetted és valójában figyelsz rá.

utolsó voltam

2011. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!