Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Tökéletes pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Tökéletes pasi egy nagy csalodás után:SEl akar majd jegyezni stb stb de valami hiányzik bele fogok Szeretni? A többi lent kicsit hosszu.

Figyelt kérdés
Volt egy exem elsö barátom 3 év együtt aztán vég elett már lassan 2 honapja...öszzejött mássa 1 honap után megismertem egy Fiut,Rendeskedves, családcentrikus tehát házaaaság gyerekek ,komoly,vicces minden egybe és meg nem is csunya:S Tehát oylana mit en elvarok (eddig egy hibaja van h kcisit hmar kapja fe a vizet de akkor se kiabal csak csnedbe van kicsit murmog ennyi:D)Tehát 15napja járunk...már megmondta h ö majd ezen azevenelakar jegyezni felev 1 ev de einabb felev ha minden jo megy gondolom oylan 1 vagy1,5 ev muva eskuvö is lenne...De meg minding nem szerettem bele kedvelem meg tetszik h törödik velem meg ennyire imad és minta ferj,minta apa lenne de mesgi:S Belefogok szeretni? Nagyon Szeretnek:S Mert iylen enm terem minden bokorban.ha fele ev utan se szerete bele mikor megkeri a kezem akkor ne fogadjam el a gyurut vagy varjak meg?:SAmugy Ő lessz a 2 akivel majd lefexem de azt mondt ah vigyaz ram stb tehat tökeletes:S Jajjj Beletudok majd vajon Szeretni?????!!! éN 19 Ő 22
2012. jan. 15. 07:54
 1/5 pqpqpq ***** válasza:

mar 15 napja egyutt vagytok?eddig biztos teljesen ki ismerted meg minden. ugyhogy mondj nemet es rugd ki azonnal!!! neked egy olyan pasi valo aki minden K-val lefekszik es olykor fel is pofoz.

Tudtad hogy a Mikulas nem is letezik?ugye meglepodtel? na csak fel ne kosd emiatt magad!!!

2012. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEMÉRTEM:S h miért igy válaszoltál:S Épp ez az h 15 napja vagyunk együtt és már most mondta nekem h elvenne:S Én is meglepönek, furcsának alálom de igy van! Es én is iylen vagyok:S vagy is elröe tervezek de enm 15 nap után:S tegnap mikor beültünk kolázni az eljegyzési gyürüt nézegette a teloján...
2012. jan. 15. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h erre térjünk vissza ha mar legalább 1evejarunk
2012. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egészséges szerintem 15 nap után. Az én kezem akkor kérjék, meg mikor én már szeretem, és tudom, hogy ő is engem. Elöször meg ismerni jobban utána le élni vele az életet. Nekem ez túl gyors tempo. Kérdezted, hogy miért venne el? Nekem ez gyanus van valami bibi a dolgpok körül!! nem hiszem hogy egy 22 éves pasi ennyire meg akarjon nösülni. Én félnék a pasitól!! A barátommal 3 éve vagyunk együtt de még maximum, az össze költözésen gondolkozunk. Nekem ez a véleményem, attól még lehet igaz, mind az amit te gondolsz. 15 nap semmire nem elég, hogy meg ismerd, még nem is csoda hogy nem szereted, az nem csak ugy lessz, hanem tenni is kell érte, és nem házassági ajánlatran gondoltam. És 3 év az hosszú idő szerintem nem lehet elfelejteni, azt 2 hónap, vagy 15 napos ismeretség után sem olyan könnyen.
2012. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem vagy szerelmes ebbe a paliba. 19 évesen pedig nem kéne beleugranod egy kapcsolatba, csak mert hű de aranyos meg kedves az illető. Várj türelmesen. Egyébként én jobban menekülnék egy olyan pasitól, aki 2 hét után eljegyzésről beszél mint a baltás gyilkostól:PP
2012. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!