Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélyem az exemnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem az exemnél?

Figyelt kérdés
Én 30 éves vagyok és 2 hónapja szakítótűnk van egy közös gyermekünk is.A szakítás után furcsa dolgokat vettem észre volt egy időszak mikor nem is akart velem szóba állni csak a minimum beszélgetés a fiam véget.De az elmúlt hetekben furcsa módon beszél velem kérdezget be is vallotta,hogy felmegy a facebookomra és puszit is adód tudom nem nagy szám de furcsa ahhoz képest amilyen volt.És most nem értem hogy mi a pálya.
2012. jan. 15. 13:10
 1/8 pqpqpq ***** válasza:
szerintem van esely de en a helyedbe nem bekulnek.espedig tudod miert? mert mig ott voltal mellette nem voltal jo es neki jobb pasi kellett es most hogy szetmentetek ra jott hogy nalad jobb azert meg sincs vagy azok szarnak mar ra es igy vissza menne hozzad!!!!! mert hozzam biztos nem tudna egy ilyen no vissza jonni,
2012. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha volt konflikuts köztetek, akkor az neki is eltarthatott egy darabig, mire megemésztette. Lehet, hogy ez az egész szituáció azért van köztetek, mert bármennyire is szeretitek egymást és vonzódtok egymáshoz, nem tudjátok a gondokat megbeszélni.

Az érzelmek sajnos nem egyformák még egy konkrét emberrel kapcsolatban sem. Van, amit imádsz benne és van, amit utálsz. És sajnos ha nem törekszünk kiegyensúlyozottságra, akkor hol az egyik, hol a másik győz. Ő most szerintem éppen abban a periódusban van, hogy visszahúzza a szíve hozzád még akkor is, ha tudja, hogy nem volt minden tökéletes. Hiszen mindenki vágyik a szeretetre, az ölelésre még ha csak egy kis időre is...


Rajtatok múlik, hogy hogyan döntötök -- ha újrakezditek, akkor viszont változtatnotok kell az eddigieken és olyan kapcsolatra törekednetek, ahol jobban elviselitek egymás gyengéit, meg tudtok bocsátani egymásnak kölcsönösen illetve meg tudjátok beszélni a gondokat és később annak megfelelően tudjátok alakítani a kapcsolatotokat.


Remélem, találsz hasznosat a válaszomban!

2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is gondolkodtam,hogy veszekedés volt és utána semmi beszélgetés és ez bennem is megmaradt és gondolom benne is. végül is vissza gondolva nem volt gond semmivel csak a beszélgetés részel és ezáltal eltávolodtunk egymástól.
2012. jan. 15. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok az exed helyében, nem tudom, mi a pálya. Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Vagy újra közeledni akar, de az is lehet, hogy túllépett rajtad és most csak simán barátkozna, mivel a gyerek érdekében fontos, hogy jó viszonyt ápoljatok. Nyisd ki a szád és kérdezz, még mindig ezt gondolom.


26 N

2012. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle annyit mondót,hogy hiányzóm neki és gondol rám de még márciusig ad magának időt .Na ezt a részt nem vágom.Nekem az a véleményem,hogy akar még valamit de fél,hogy ugyan olyan lesz mint amilyen volt.De ezt nem tudom vele megértetni,hogy mind a ketten tanultunk a hibákból vagy legalábbis én.
2012. jan. 15. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki ilyen szövegekkel jön, hogy eddig és eddig időt kér, az nem más mint a másik lebegtetése. 2 hónap bőven elég, hogy átrágjam magam a kapcsolatunkon, levonjam a tanulságokat és szilárdan eldöntsem, akarok-e még esélyt adni egy esetleges újrakezdésnek. De a te esetedben ez veszett fejsze nyele, én a helyedben végleg lezárnám ezt a kapcsolatot.
2012. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én eddig is úgy viselkedtem vele,hogy vége.Nem nagyon kerestem nem írtam semmit nem könyörögtem.Csak az alapok voltak,hogyha felhívtam csak is azért,hogy mire van a fiamnak szüksége és ennyi.Csak az utóbbi időben kérdezősködtem mikor ő is más,hogy állt a dolgokhoz.
2012. jan. 15. 14:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Éppen most beszéltem vele személyesen és annyit mondót,hogy nem bír rám nézni úgy mint egy férfira :).Erre megkérdeztem tőle,hogy 5 évig tudtál annyit mondót az más:). Úgyhogy hagyom az egészet a fenébe.
2012. jan. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!