Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyém még az exemnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyém még az exemnél?

Figyelt kérdés

Pontosan 1 évvel ezelőtt össze jöttem egy srácal de elég hamar szét mentünk.Sajnos én teljesen belezúgtam és nem tudom elfelejteni...

és azt nem értem h miután szakítuttunk utánna még fél évig nyúztuk egymást és mindig ő jött oda hozzám. És utoljára mikor oda jött hozzám akk azt mondta h szeret és h megbánta h szaktott velem meg ilyenek és utánna pár napra rá eltünt de akárhányszor talákozunk mindig feljönnek a régi dolgok benne is és bennem is ezért nem is nagyon tartsuk a kapcsolatot mert nem akarunk senkit megbántani mert már neki is van bnője és nekem is pasim...


2009. ápr. 17. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
minek van pasid ha szereted neki minek van csaja ha téged szeret lehet rá esély h öszejöttök de ahoz találkoznotok kel meg beszélgetni anélkül nem megy már ha akarod h öszejöjetek
2009. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ha tudod mi az a szerelem akkor nem örültél még bele? biztos nem nyugodnék bele ha tényleg szeretném a volt palim azt mondta hogy szeret te is mondtad neki vagyis igy érzel hogy szereted akkor mi a baj ?:) Üljetek össze egy jó kávé,tea mellett ugyis ma péntek van jön a hétvége és beszéljétek meg :) Szoritok!
2009. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És amugy meg már mindenkit dobtak már élete során legalább egyszer sztem :) elöző vagyok ugyhogy ha télleg szeretitek egymást akkor itt az ideje hogy a lábatokra álljatok és nyiltan mindent megbeszéljetek !:)
2009. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igen ez így jó is lenne csak h amit nem említettem mikor utóljára össze jöttünk ő megkapott engem és utánna még se lett belőle semmi:S

és ezért nem tom h mit csináljak és az a lány akivel most együtt van ugyan azt csinálja vele mint ő csinált velem

és mégsem hagya ott engem meg szeret a baátom és nem merem feldobni ezt a kapcsolatot egy bizonytalan ért:S

2009. ápr. 17. 17:13
 5/7 A kérdező kommentje:
jah és köszönöm a tanácsokat:):D
2009. ápr. 17. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem kérdezi meg, hogy akarod e folytatni, akkor felejtsd el! Hasonló helyzetet értem már át! És végül én koppantam egy nagyot! Sok mindent elszalasztottam a bizonytalanért! :-/
2009. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát igen ezért nem merek újra belevágni és ezért is nem hgyom ott a barátom mert el kell felejtenem csak nem megy könnyen sőt...

köszönöm h segítettél:)

2009. ápr. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!