Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akarhat?

Figyelt kérdés

van egy fiú a sulinkban és hát eléggé bejön

szokott nézni és érdeklődni is szokott irántam

amikor megyek hazafele néha kérdi hogy hova mész? pasihoz? és amikor mondom neki hogy nem akkor mindig azt válaszolja hogy na akkor jó. szerencséd van

ez ilyenkor mit jelent? :S

17 éves vagyok, ő most lesz 20


2009. máj. 26. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekled. Tuti.

Egyszerű a képlet. :)

2009. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:):)Szerintem is érdekled!!deh ha többet akarsz akkor nekd is belekell szálj a játékba pl:ha megkérdezi hova mész:):)nevetsz egyet és azt mondod hogy hozzád:):)erre mit lép aztán elkezdtejk bexélgetni jobban megismeritek egymást és alakulgat ennyi:D:Dlegyél te is rafinált te is jelezd neki hogy teccik neked!!puszy
2009. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :):) igyekezni fogok
2009. máj. 26. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!