Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés

Rossz tapasztalataim vannak ilyen téren :(

Nincsenek olyan férfiak, akiknek komoly párkapcsolat kell? Akik hosszú távra terveznek? Akik gondolkodni is szeretnek, és nem csak hülyítik a nőket?


24/L


2012. jan. 15. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak csak nem biztos h itt
2012. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RAZ0R válasza:

Jelentem vannak!

Én is ilyen vagyok. :)


26F

2012. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a saját tapasztalataim alapján a legtöbb pasi csak a szexre hajt,és ez eléggé elszomorító...:( Sok szerencsét!

21L

2012. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
de, én komolyra vágyok, de én úgy veszem észre hogy a legtöbb nő erre nem képes, legalábbis akikkel eddig dolgom volt, mindből hiányzott valami
2012. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én fontosnak tartom a szexet, de csak érzelmekkel.
2012. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

van, én is ilyen vagyok, de sajnos, gátlásos is, amit nagyon nehéz levetkőzni, túl sokat is gondolkodom


te eleve olyan pasikkal ismerkedtél, akik gátlástalanul, egész gyerekkorukat hülyüléssel töltötték, és ez így kialakult bennük hogy hülyítik a nőket, mert ők mégiscsak jobbak a másik nemnél

18f

2012. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
pasik ezt azért csinálják mert mind egyszer ugy megszívta hogy nem akkarnak pofára esni mégegyszer. Volt egy numera és semi kötödés. Én most probálok egy dobást valahogy kiheverni nem tudom, hogy egy nőben is megbízok e még.
2012. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én télleg nem a szexre hajtok. Inkább az a romantikus fajta volnék, csak ez senkit nem érdekel.


De engem nem is szeretnek a lányok, ahogy eddig tapasztaltam.


Próbáltam tisztességesen viselkedni. Meg hogy férfiként büszkén tudjak tekinteni magamra és ne csak egy farok-által-vezérelt-állat legyek. De hát nem ez kell a lányoknak. Bár akkor se változnék meg, hogyha úgy sikeresebb lennék


21f

2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez egy igen érdekes dolog, mert a szex hozzátartozik egy kapcsolathoz, ezért Te is és a Férfiak is valahol erre hajtanak.

Az már más téma, hogy pár kamaty után kidob, mert megfekteti a következöt.


Ezzel megsebzik a Nöket, ök lesznek ezáltal a Férfiak.

Aki nem akar senkit sem szexuális téren kihasználni és igyekszik normálisan állni a dolgokhoz, azt elintézik az "unalmas" vagy a "semleges" szavakkal.

2012. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
van, pl. én sem mindig, de amikor nem, az ritka eset, úgyhogy az illető érezze magát nagyon különlegesnek.
2012. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!