Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés

Rossz tapasztalataim vannak ilyen téren :(

Nincsenek olyan férfiak, akiknek komoly párkapcsolat kell? Akik hosszú távra terveznek? Akik gondolkodni is szeretnek, és nem csak hülyítik a nőket?


24/L


2012. jan. 15. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

7-es

Ha mindenki így gondolkodna akkor kihalna az emberiség. Noket is ejtenek csúnyán pofára, csalnak meg és mégis újra belevágnak. És sok pasi is. Mondjuk biztos nem az olyanok akik 1 rossz kapcsolat alapján álltalánosítják az osszes not

2012. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazán örülök, hogy azért vannak még olyan férfiak, akik nem csak arra hajtanak.


Igen, nekem is fontos a szex, mert ez egy párkapcsolat nagyon fontos vele járója...de nem úgy, hogy csak a testiség számít, aztán ha megun eldob mint a rongyot és jöhet a következő.

Hihetetlen, hogy nekem soha nem lesz ilyen téren szerencsém...a velem egykorú lányok (barátnők, osztálytársak, rokonok)mind boldog párkapcsolatban élnek. Sokan már házasok, menyasszonyok és annyira boldogok a párjukkal...jó tudom, hogy mindenkinek meg van a maga gondja baja, de akkor is...számomra a szerelem örökre elérhetetlen marad szerintem. És az a legszörnyűbb, hogy már kezdek beletörődni, mert ha erőltetem annál rosszabb.

2012. jan. 15. 18:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Vannak persze.
2012. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az is a szexre hajt, akiről te elhiszed, hogy komolyan érdekled. TE KIS NAIV:)
2012. jan. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Részben igazat adok neked, mert így van nagyon sokan csak a szexre hajtanak...bármit is mondjanak.

De ismerek olyan párokat, akik fiatal koruk ellenére már évek óta együtt vannak, és nem csak testileg jó társak, hanem lelkileg is kiegészítik egymást. Biztos nagyon fontos számukra a szex (ez így van rendjén), de az élet más területein is összhang van köztük.

2012. jan. 16. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!