Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők? Miért jó nekik, ha olyasmit szednek ki belőlünk mindenáron, amit nem akarnak hallani?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tv-zünk, vagy csak a facebookon lát egy szerinte szép csajt, és egyből megkérdezi, hogy jó csaj-e. Én elmondom a véleményem, ha igent válaszolok, megsértődik, ha nemet, akkor elkezd kérdezősködni, hogy "miért nem?", és ezt addig folytatja, amíg ki nem nyögöm, hogy igen, jól néz ki, csak hagyjon már. Ezen persze megint megsértődik. Miért jó ez nekik?
2012. jan. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mert keressük azta srácot aki nem fogja azt mondani ,hogy ő jó csaj...
2012. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert NŐK...kíváncsiak. ha megmondod az igazat, akkor bizony f@sz vagy. tapasztalat.
2012. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nők nem csinálják ezt, maximum az éretlen kislányok.
2012. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
velem ugyanezt csinálja egy csaj,csak az a különbség,h mi még csak "nagyon jóba vagyunk"...persze,lehet h lesz köztünk valami,de azér fura h már most folyton ezt kérdezi, kis cselesek a csajok,néha még be is védik a konkurenciát...
2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert meg akarnak sértődni, és okot keresnek rá.
2012. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes és még kulon szoktam is mutatni páromnak ha szép not látok a tvben. Ilyeneken nem akadok meg. Láthat felollem mást is szépnek. A legszebb akkor is tudom h én vagyok neki.
2012. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mond neki azt,hogy nem feküdnél le vele!mármint a fotón látható nővel....
2012. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
így van magyarázd el neki, hogy inkább dugnád meg a konnektort, minthogy megcsald. csak ne ezekkel a szavakkal!
2012. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!