Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (normális válaszokat várok! )

Figyelt kérdés

[link] <--- Ez váljon javamra.

Van egy pasim, már több, mint 7 hónapja együtt vagyunk. Most elkezdett udavarolni' nekem egy másik fiú. És most ott tartunk, hogy mind kettőt szeretem, és el kellene döntenem, hogy melyikőjüket választom. A pasim nem egy "tőrődök veled" tipus, tehát sokszor egy hétig nem keres, sok haverom szerint csak azért van még mellettem, hogy a barátnő ki legyen pipálva a "listáján". Viszont most elég komolynak tűnt, ideges volt, hogy hogy döntök, vagy mi lesz most, és egyre csak azt hajtogatta, hogy "szeretlek". De hogy a másik fiút is nagyjából ismerjétek, ő fogalalkozik velem, minden nap felhív, keres "hízeleg", bár a fejemben már megfordult az is, hogy mi van ha csak azért szeretem, mert ő törődik velem, lehet hogy szeretet hiányom van?! xdd na, de viccet félretéve, fogalmam sincs mi legyen.... Véleményt kérnék szépen, vagy tippet, hogy mit tegyek! Mellesleg, egyikőjüket sincs szívem elküldeni a ...-ba azaz hogy "dobni"


2012. jan. 15. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Márpedig választani kell és neked, nem nekünk. Vagy add be a srácoknak, hogy mától ketten vagytok pasik és mind a kettőtökkel járnék... Szerinted?
2012. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Maradj a réginél! Ki tudja, mit akar az új...

Ha lecseréled a régit, aztán kiderül, hogy az új sem jobb, akkor:

1. A mostani jogos kárörömmel röhög majd a markába.

2. Két szék közt a pad alá esel.

2012. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Márpedig hja mind a kettot szédíted az szemét dolog. Ha nem tetszik ahogy a párod viselkedik hagyd ott és menj a másikhoz. Ha meg szereted a párodat akkor meg a másikat kuldod el. Én még sosem voltam így. Ha nem foglalkoztak úgy velem v megbeszéltem és jobb lett v ott hagytam. De eszembe se jutott h egy másik miatt hagyjam ott
2012. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nekem kell döntenem. És a barátommal is beszéltük ezt a dolgot, nem is olyan rég... ő azt mondta nem fog megváltozni, ő ilyen. Hát ez a másik fiú él-hal a traktorokért, és olyat mond nekem, hogy már fontosabb vagyok neki mint a traktorok, meg ilyenek... ://
2012. jan. 15. 17:35
 5/13 anonim válasza:
Jelentkezz az MTV összezárva című műsorába! :D
2012. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jobb vagy, mint egy ZETOR!!!

:D:D:D:D:D:D

2012. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
xDD Nincs szándékomban jelentkezni az MTV-be :DDD xd
2012. jan. 15. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha elkezdett érdekelni valaki más,akkor egyértelműen nem szereted azt,akivel épp 7hónapja együtt vagy!Ez tök alap dolog.Ha igazán szeretnéd,csak ő létezne számodra,és még csak az utcán sem vennéd észre azt,aki jóképű stb...
2012. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor bűnös a lelkem, mert én még is beleszerettem vki másba... :"||
2012. jan. 15. 17:42
 10/13 tevetke ***** válasza:

"ma 17:38" -nek teljesen igaza van, én így hagytam ott egy majdnem 3éves kapcsolatot és egyáltalán nem bántam meg. Ha te úgy érzed, hogy a barátod hanyagol, attól ő még hiába takarózik azzal, hogy ő ilyen és kész. Te így mindig hanyagolva fogod magad érezni, így ennek előbb utóbb úgyis szakítás lesz a vége.

23/n

2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!