Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak szülinapjára, ha 9 hónapja vagyunk együtt, és 16 évesek vagyunk?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Van valakinek valami ötlete? Mert nekem mindig szokott lenni, de most nincs! :(

Segítenétek? :)


2008. ápr. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ááá én is erre vagyok kivancsi =) ugyanannyi vagyok mint Te,az en baratomnak most lex 20.szulinapja és fogalmam sincs mit ajandekozzak neki =P amugy keresd meg azt amit mar kikellett hogy ismerj rajta milyen dolgokat szeret,mi az aminek legjobban orulne ;)
2008. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kölni,egy jó tusfürdővel,egy szexi alsógatya mondjuk egy boxer,egy jó póló amit csak gondolsz.Én eddig ezeket vettem a barátomnak...mondjuk csak 15 vok :D

Puszy Bea

2008. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! :) Még gondolkodom, bár az idő nagyon siet. :D
2008. ápr. 2. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szépen kiválasztott ezüs karkötő szép ajándék:D
2008. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm vett egy képkeretet a barátjának (fémből volt) és belegravíroztatta (a sugárban) hogy "szeretlek" és beletett egy közös fényképet magukról. ha komoly a kapcsolatod nagygygyon fogja értékelni!
2008. ápr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) A fényképesre szavaztam eddig én is, de Ő tegnap lelőtte az ötletemet... :( :P
2008. ápr. 3. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!