Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amivel átvertétek a csajotokat/pasitokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 20:29
 1/10 Macs1209 ***** válasza:
100%
Visszagondolva... nem volt ilyen.. vicces nem ?
2012. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1.-nél a pont.
2012. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A volt barátommal minden este msn beszélgettünk, de úgy, hogy ez már alap volt, tehát nem is beszéltük meg, hogy akkor holnap msn... na, és én meg elkezdtem videojátékon játszani, még délután, ránézek az órára, látom, hogy 6(kb. ilyenkor szokott fent lenni), mondom még egy kicsit játszok, ránézek még egyszer, már 9 óra volt, másnap meg magyarázkodhattam, hogy mit is csináltam. De telefonon is hívott, az meg le volt némítva, így nem vettem észre. Facebookon kiírta állapotának, hogy basszus, mit csinálhat a csajom, hogy nem veszi fel, meg stb, tiszta ideg volt.
2012. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Macs1209 ***** válasza:
88%
Life on internet is wonderful
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden 2. vagy 3. nap találkoztunk délután, hétvégén pedig ott aludtam, vagy ő itt, szóval nem a neten éltük a szerelmi életünket.
2012. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Macs1209 ***** válasza:

Akkor minek írja ki facebook, hogy "hogy csinálhat ilyet" ?

Emberek nem értik meg, hogy MAGÁNélet másra nem tartozik.

Aztán meg csodálkoznak, ha tönkremegy a kapcsolat, mert

mindenki belepofázik (pl face comment)....


Egyébként pedig, belemerültél a játékba, oké. Utána

gondolom visszaírtál neki, vagy felhivtad, hogy ne

haragudj, belemerültem a játékba. Meg fogja érteni,

de minek kell ennyi miatt hisztiznie ?

Ha napokig nem ér el, akkor az már okot adhat aggódásra,

nade 3 óra... És ha rosszul vagy és bealszol?

2012. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na látod, pont az ilyen hisztijei miatt mentünk szét, mert mindenről számonkért. Ezek után pedig nem hitt nekem, már ha egy fiú barátommal az időjárásról beszéltem, akkor is féltékenykedett, pedig okot se adtam rá...
2012. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Macs1209 ***** válasza:

Nálam alapszabály:

Vagyok én, vagyok ő, vagyunk mi..

Ez három élet, vagyis neki is és nekem is megvolt

az élete, mielőtt összejöttünk, és azt az életet

nem lehet eldobni. Vannak lány barátaim, exeimnek

is voltak fiú barátai, sose tiltottam tőlük. Azzal

megfojtom, és akkor már nem csak barátok miatt megy,

hanem félremegy.

2012. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
vidéki volt a csajom és szerdán megbesz h szombati napon moziba megyünk meg eggyüt leszünk és felhivtam h a barátokkal kimegyünk Románba nagyváradra bulizni ... és közben egy másik csajhoz mentem!
2012. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt egy pasim, távkapcsolatban éltünk, 2-3 hónapot tartott az egész. Ő meg szépen lelépett 23 éves létére egy 40 éves két gyerekes anyukához, oda is költözött, hogy a nő eltartsa. Véletlenül derült ki az egész, el kezdtem hisztiznI, elhagyott. Én meg elkezdtem neki kamuzni, hogy terhes vagyok meg mittudomén, ezzel húztam az agyát bosszúból pár hétig, aztán bevallottam mindent. Szenvedett az idióta, de megérdemelte.

Amúgy ez a 40 éves nő is elhajtotta, mert mellette is más szoknyák után járkált, most nem tudom mi van a sráccal, lehet egy híd alatt csövezik. :D

2012. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!