Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok hasznos tippeket adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok hasznos tippeket adni?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolatban élek már egy jó ideje de ez a kapcsolat nekem nem az igazi...a párom egyik barátja nagyon tetszik nekem és nem tudom hogyan tovább :/ félek, hogy az illetőnek nem jönnék be.
2012. jan. 15. 21:15
 1/5 zseni001 ***** válasza:
Meg van az esélye, de annak is hogy nem fog sokáig tartani ez a "komoly" kapcsolat.
2012. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tippem, hogy legyél tisztességes a barátoddal!

Ezután vállald a rizikót, hogy a két pad közé esel.

2012. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is szakíts a barátoddal, ha már egyszer nem szereted! Ha nincs ló jó a szamár is? Ez elég önző dolog.
2012. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán barátja az a pasi a jelenlegi pasidnak, akkor nem fog hozzád nyúlni. Tudod van ilyen dolog férfiak közt, becsületnek nevezik, nem nyúlunk egymás nőjéhez még akkor se ha a nő lelépett. Abban reménykedhetsz, hogy a két pasi nem is igazi barát, mert akkor nem fogja betartani ezt.
2012. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

akkor mért vagy/voltál vele együtt ha 1. nem volt az igazi a kapcsolat?!

2. ha tetszik a haverja?!

erről ő amúgy sejtett valamit?-abban az időszakban minden rendben volt?:O

és ezek után, hogy alakultak a dolgok a közted és a haverjával illetve a barátoddal?

akkor részedről nem is volt szerelem a barátod felé ezek szerint?-csak volt neked és kész?-kihasználtad?:O

2013. jún. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!