Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább csak azért írom ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájron kérdése:

Inkább csak azért írom ki, mert valahol ki kell mondanom. Egyik haverom barátnőjével szoktam beszélgetni nem keveset, és Félek hogy vonzódom hozzá. Mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés

Természetesen még véletlen sem dúlnám fel a kapcsolatukat, Főleg azután amiket a lány elmondott. Nagyon szoros köztük a kötelék.

Viszont mióta beszélgetünk, kiderült, hogy a csajjal rengeteg bennünk a közös. Ráadásul gyönyörű is. Meg aztán temperamentuma is van! :-D


A gyerek inkább csak osztálytárs mint haver, de a lánnyal nagyon jó barátságban vagyunk. Egyikükkel sem szeretnék kitolni. Mit kéne tennem? :-


2012. jan. 15. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak osztálytárs, és erősebb vagy nála, akkor nyúld le a csaját..
2012. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy utána nem bírnék tükörbe nézni...
2012. jan. 15. 21:25
 3/13 zseni001 ***** válasza:
90%
Ha ezt kiírtad, akkor valószínűsítem, hogy vonzódsz hozzá, szerintem tarts kicsit távolságot.
2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha ritkábban beszélgetsz vele és ritkábban is találkozol vele....


Mert ha továbbra is így elvagy vele,akkor elkezdesz reménykedni,hogy mi van ha tetszel neki,tehát félreérted a jelzéseit stb....Mindig benned lesz a "kisördög" hogy mi lenne HA....

2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kitolni velük, akkor várj amíg a csaj szakít vele (megteszi ha tényleg annyira vonzódik hozzád) hA nem, akkor marad minden a régiben.
2012. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egy alfahímet szerinted hol érdekli hogy lenyúlja más nőjét? Meg lesz.rja hogy tükörbe tud-e nézni vagy sem, ő tükörbe tud...

Én lenyúlnám...

2012. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha én megtudnám hogy én barátnőmről lenne szó te már nem élnél... Nehéz rólam elhinni de áááh ha csak nem ő szakítana velem az más tészta, de a hátam mögött az testvérek között is 2l vér :) nyugi, te még élsz igy biztos nem rólam van szó


17/F

2012. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én is lenyultam a csajt akivel vagyok... de néha rosz érzés fog el.. de ha megtudnám hogy valaki az enyémra hajt azt kinyirom
2012. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megértelek, én is kiakadnék. :-S
2012. jan. 15. 21:41
 10/13 A kérdező kommentje:
A Csaj szerintem azt hiszi, hogy egy nyitottabban viselkedő haver vagyok. nem udvarlok neki, és nem is csábítgatom, de néha nem állom meg hogy ne mondjam meg neki hogy gyönyörű..
2012. jan. 15. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!