Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiatal férfi, ha szakít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal férfi, ha szakít a barátnőjével soha többet nem gondol rá?

Figyelt kérdés

Fiatal ffi alatt értek mondjuk egy 26 éves pasit.

Barátnője 19... Nagy korkülönbség?

A pasi kihasználta a lányt, a lány beleszeretett.

Értelme nincsen, max tanulópénznek jó(nekem, mert én vagyok a leány:) )

Dobott mint egy sz.rt sem érő kis játékszert.

Ezt tudom.

De sokáig ragaszkodott hozzám és nm a szex miatt. Sokszor csak azért keresett, h beszélgessek vele. Sok mindent megosztott velem, család, anyuja betegsége, pénzügyi gondjai.

Szte nagy volt korkülönbség, sztem ez hülyeség.

Mindenesetre vmi vékony kis szálon, de tényleg egész vékony szálon kötődhetett hozzám.

Egy a kérdésem vajon még gondolhat rám?



2012. jan. 9. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem feledünk el senkit véglegesen, természetesen néha eszébe jutsz ha nem is tudatosan rajtad jár a feje.
2012. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Jobb neked ha abban a tudatban élsz, hogy úgy dobott, hogy néha még eszébe jutsz?

Ha jobb neked, oké, lehet, hogy gondol rád.

De nem akar tőled semmit.

Ha egy férfi akar tőled valamit megkeres, vagy felhív.

2012. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha gondol akkor mit fogsz tenni? Mármint miért érdekel hogy gondol-e rád?
2012. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem teszek semmit, egyszerűen csak érdekel, h mi járhat egy pasi fejében szakítás után...

Igazából ennyi...

2012. jan. 9. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
ÁÁá a faxt nem, én már kb. 1 hónapja, mindig gondolok rá. szóval nem tudom, hogy gondolod ezt.... 20/F
2012. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem értelek:)
2012. jan. 10. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:

engem majdnem egy hónapja dobott ki a barátnőm.ezalatt az idő alatt rengeteget járt a fejemben, sokat gondolok rá most is hogy vajon mit csinálhat stb stb.

22F

2012. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy mit érezhet egy fiú szakítás után, mert nekem nem volt még bnőm, de sztem 2 véglet létezik:

1. Rendes fiú aki szereti a lányt az iszonyat nehezen lép tovább, sokat szenved a szerelme miatt.

2. Akinek játékszerek a nők, csak szexuális vágyainak kielégítésére kell neki egy lány, az másnap már egy másik lánnyal hempereg és azt se tudja már kivel volt előző nap

2012. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. rendes fiú, csak épp egy nagyon rossz kapcsolatból lép ki (amit érzelmileg már korábban lezárt), így szakítás után alig gondol az exre, és egy idő után teljesen elhalványulnak az emlékek
2012. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!