Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban vannak kisebb nagyobb viták?

Figyelt kérdés

mostanában a barátommal egyre kevesebbszer értünke egyet ...

eddig egy elég "erős" lány voltam lelkileg ...és mindig is kimondtam mindent habozás nélkül ha valami volt...

de mostmár ha a barátom is kezdi a vitát akkor is valahogy úgy hozza ki az egész helyzetet h én kérek bocsánatot .... :S

tudom h nem kellene.. mert persze én is tudom még akkor is amikor kimondom! de szeretem és inkábbb be szeretném felyezni a veszekedést...

rosszúl csinálom ? vagy minden kapcsolatba vannak kissebb nagyonn viták ?


2009. máj. 26. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, minden kapcsolatban vannak viták, de nehogy túlzásba vigyétek! mi pont pár napja szakítottunk emiatt, megelégelte a vitatkozást :( nagyon szeretem és bánom már, hogy annyiszor vitát kezdtem nála. te ne ess ugyanebbe a hibába!
2009. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem akarom h ez legyen .,.. inkább hagyom h úgy legyen ahogy neki is jóó... fölöslegesen nem vitatkozok...

persze az sem lesz h én meg szenvedek! ha valamivan akkor inkább megbeszéleme vele nem vitatkozok!

2009. máj. 26. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos vannak viták kiknél több, kiknél kevesebb... nem szabad sokat vitatkozni, mert egyszer nem lesz jó vége.
2009. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van vita, amikor megbeszéljük, hogy ki mit szertene,

és van veszekedés amikor már mindegy miről van szó csak azért harcolunk, hogy miénk legyen az utolsó szó.


Az ilyen értelemben vett viták szükségesek és jók, mert a párod nem tudja, hogy mi a jó neked, ha nem mondod meg neki.


Veszekedések is előfordulnak minden kapcsolatban, szerintem jó is feszültséglevezetésnek, de ezekkel nagyon csínyán kell bánni. Ha havi 2-nél gyakoribb az már nekem gyanús.


Azt meg tudomásul kell venni, hogy néha egyik néha másik félnek kell beadni a derekéát, ha ellentét van.

2009. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vita kell, mert az is a kommunikáció része, de fontos hogy miről és hogyan. Nem kell a dolgokat a szőnyeg alá söpörni, ha tényleg komoly gondok vannak, akkor szakítani kell. A viták abból is fakadhatnak, hogy szimplán nem illetek össze, és akkor ugyanúgy kell a szakítás
2009. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi nagy dologról nincs szó ... nem is a szakításról csak úgy jönnak és néha azt sem tudom már miről veszekedünk...de szeretem nagyon!!! és ő is negem!!!
2009. máj. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!