Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy fiú (huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú (huszonéves) nincs kapcsolatban, az nem olyan vonzó már számotokra? Tényleg nagyobb esélye van kapcsolatra annak akinek már alapból van nője?

Figyelt kérdés
miért tartják az egyedülálló fiúkat furának?(nincs semmi perverz szokás vagy ilyesmi)
2010. máj. 24. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális lány nem fog inkább egy kapcsolatban élő srácra gerjedni, mint egy szinglire!

Én ha megtudom olyan srácról, hogy van csaja, aki tetszik, abban a pillanatban leállítom magam. (bár eleve nem szoktam nyomulni... a leállítást már a figyelésre is értem)

2010. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalannak tartom olyanra nyomulni, aki foglalt. Én sosem csináltam. És nem is fogom.
2010. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

te bohóc!!

gondolkozz.ha egy másik nőnek megfelel,akkor arra következtet a lány akinek tetszik,h vszinű tudja használni a ...ját,és el lehet vele lenni.mivel ha nem így lenne nem is lenne nője.

2010. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam valahol hogy egy kutatás szerint a kapcsolatban élő nők vonzóbbak mint akik egyedül vannak mert ők boldogabbak és ezt megérezni tudat alatt. Lehet a pasikkal is így van.

De ennek ellenére a tudatunk azért ma már erősebb, mert nem vagyunk állatok. A normális lány nem olyanok között keresgél akiknek már van párja, nem tudom miért lenne az vonzóbb.

2010. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"te bohóc!!

gondolkozz.ha egy másik nőnek megfelel,akkor arra következtet a lány akinek tetszik,h vszinű tudja használni a ...ját,és el lehet vele lenni.mivel ha nem így lenne nem is lenne nője."

Ez kinek ment? A kérdezőnek vagy az egyik válaszolónak? (én az első válaszoló vagyok)

Aki szingli pasiban, még nem impotens. és alapvetően nem azt jut eszembe egy sráccal kapcsolatban, aki tetszik, hogy vajon hogy használja a farkát... Persze, nem részletkérdés, de nem abból indulok ki, hogy csak annak működik, akinek van nője...

2010. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kezdenék olyannal akinek kapcsolata van. Több okból.

1: Ha miattam hagyja ott, akkor engem is ott fog hagyni a következő miatt,

2: Mi a biztosíték,hogy szakít a jelenlegivel

3: Az élet visszaadja. Lehet,hogy egyszer az én páromat szereti el ezért valaki.

2010. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem is az egyedülálló példányok vonzanak, legalábbis esélye nincs ha tudom, hogy foglalt. Volt, hogy házas férfi írt társkeresőn, finoman elküldtem a fenébe.

19/l

2010. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
szerintem ha még nincs csajod, az nem azért van, mert még sohasem volt. ha nincs, hát nincs, élvezd ki, hogy nem kell csak egy valakire odafigyelned, és azzal beszélsz, akivel akarsz. nem a lányok tesznek jó pasivá
2010. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó nagy hülyeséget mondott. Egyedülálló hapsi vagyok konkrétan 20 éve, és a korom is ennyi. Csak szexben volt eddig részem. Mit élvezzek ki ezen? Amikor csajjal sétáltam végig az utcán, este már írt 1-2 másik, hogy láttak, és kérdezték hogy ki volt az, és velük mikor találkozom..ennyit arról, hogy nem számít a kapcsolat. Ha látnak melletted nőt, az nagyon is számít. Rengeteget
2010. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kiszívattam a nyakam...azóta valahogy többen megnéznek...a szexuális élet legkisebb jele is vonzó szerintem a csajoknak
2010. máj. 27. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!