Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook: Nézd meg ki az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook: Nézd meg ki az a 10ember aki leggyakrabban nézi az adatlapod? Ez működik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem müködik mert nicns fészbukom
2012. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
No, Facebook does not provide a functionality that enables you to track who is viewing your profile (timeline), or parts of your profile (timeline), such as your photos. Third party applications also cannot provide this functionality. Applications that claim to give you this ability will be removed from Facebook for violating policy.
2012. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én forever alone vagyok és csak egy fake adatlap az ismerősöm :(
2012. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és azokkal mi van akinek nincs 10 ismerőse?
2012. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szabadosi János:

1. sehol nincs a kérdésben, hogy a 10 látogató az ismerősök közül való.

2. Olvasd el a 2. választ.

2012. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy trójai alkalmazás.

Az összes alkalmazás hamis, amelyik először like-ot kér és csak utána működik (ha működik egyáltalán).

2012. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!