Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? (rövid sztori)

Figyelt kérdés

Megismerkedsz egy buliban egy sráccal/csajjal, akit nagyon szimpatikusnak találsz, hosszú idő után ő az első ilyen.

Jól elbeszélgettek, táncoltok, buliztok az éjszaka. Annyira bejön belsőleg is és külsőleg is, hogy hamar fel is lángolsz....Aztán pár nap múlva kiderül hogy van párja, és azt mondja szereti. De úgy tűnik szeretne tovább ismerkedni. Mit teszel?


2012. jan. 16. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból meginnák vagy fél liter pálinkát, utána meg elküldeném, hogy szórakozzon a jó édes anyukájával...
2012. jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóba se állnék vele. Párja van, de mégis akar téged is. Mi lenne rá a garancia, hogy melletted nem csinálná ugyanezt...
2012. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elküldeném a pics*ba!

Ha szakít a bnőjével akkor sem kellene ha próbálkozna később,mert tudnám,hogy velem csalta meg a barátnőjét....

2012. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja mármint feltételeztem,hogy csókolóztunk a dizsibe :d
2012. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyot csalódnék és nem állnék szóba vele.
2012. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
énis vtam hasonlo helyzetbe.. sztem osszd ki rendesen h mégis h gondolta ezt... aztán küldd el :)
2012. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, keress egy rendes srácot/csajt ne az ilyeneknél köss ki, mert csak rosszul járhatsz vele.
2012. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!