Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsaláson kívül volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsaláson kívül volt már olyan dolog amit nem tudtatok/tudnátok megbocsátani a párotoknak vagy annak a személynek akivel ugy néz ki h összejöttök?

Figyelt kérdés
Nálam pl volt egy olyan hogy éppen kialakulóban volt valami egy fiuval és ebben az időben megkeresett egy ismeretlen aki azt állitotta hogy megkereste a fiu hogy szerelmi kötést csináljon neki velem kapcsolatban.s mivel olyan dolgokat mondott amit amugy nem tudhatott volna ezért rákérdeztem a fiunál és kiderült hogy tényleg ez történt.persze magyarázta h azért csinálta mert annyira szeret meg hogy belátja h hülyeség volt,de ez engem akkor nem igazán érdekelt.viszont most kicsit elbizonytalanodtam, ti megbocsátanátok neki?
2012. jan. 16. 14:19
 1/4 Macs1209 ***** válasza:
39%

Hazugság és sunyítás. Azt nem fogadom el. De kapcsolat

alatt is válóok. Ha kiderül, észreveszem, akkor lapát.

2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pqpqpq ***** válasza:
100%

persze hogy meg ha mindezt azert tette hogy veled lehessen

vannak dolgok amiket nem lehet megbocsajtani de ez nem azok koze tartozik!

2012. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
ha beverne nekem egyet tuti,hogy ott hagynám.. na meg feljelenteném :D
2012. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eve20 ***** válasza:
44%
Egy ilyen dolgot nem akarsz neki megbocsátani??? Jó hülye vagy már ne is haragudj.. Ez egyetlen dolgot jelent, hogy szeret téged... Gondolkozz el inkább azon, hogy te igazán szereted e.. mert ha igazán szeretnéd akkor egy ilyenen el sem gondolkoznál h megbocsátható e vagy sem.. Ha az én barátomról ilyen kiderült volna hogy titokban szerelmi kötést csinált velem nemhogy nem bocsátanék meg, még komolyabban venném a srácot és jobban szeretném...
2012. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!