Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok? Nektek mivel szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guilelessgirl17 kérdése:

Csajok? Nektek mivel szokott a pasitok kedveskedni? Vagy szokott. E egyáltalán? Inkább vesz vagy saját kézzel készít nektek ajándékot? És ti elvárjátok az ajándékokat? Köszönöm az értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nem várom el, de jólesik.

A férjem szokott venni/csinálni ajándékot, kb havonta.

Vesz pl egy üdvözlőkártyát, ír bele, rak bele közös képet.

Vagy csak pezsgőzünk egyet a kádba.

22/N

2012. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem várom el, de nagyon jólesik néha egy kis meglepi. Időnként szokott hozni egy szál virágot, ünneptől függetlenül, csak úgy. Egyébként ha magának hoz pl. egy doboz sört a boltból, akkor nekem is hoz valami csokit, vagy amiről tudja, hogy szeretem. Néha szokott hozni fánkot, hogy legyen nekem reggelire. Ezek apró dolgok és nem is igazán ajándékok, hanem figyelmességek és ez többet ér bármilyen drága ajándékkal, mert szívből jön és szeretetből adja.
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!