Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is már volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is már volt olyan hogy összejöttetek valakivel, amikor még az exbe voltatok szerelmesek? Vezethet ez vmi jóra? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 17:22
 1/4 pqpqpq ***** válasza:
tapasztalatbol mondom.. csak jora vezet
2012. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod mi lesz, az hogy mindig osszefofod hasonlitani az exedhez amig szereted meg ot es nehez lesz elfogadnod az ujat, amit esetleg az uj meg is erez ha jo megfigyelo.


L 31

2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem jöttek majdnem össze úgy, hogy közbe az exet szerették... Hát nem a legkellemesebb ha szórakoznak az emberrel.
2012. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jóra nem vezetett engem, 2 hétig jártunk, abból az utolsó 1 hetet végigsírtam és dobtam. az ex meg már nem jött vissza, pedig visszajöhetett volna, ha nem baltázom el ezzel.
2012. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!