Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hogy esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogy esne, ha párotok ex nöje napi szinten hivogatná párotokat?

Figyelt kérdés
Közös gyerekük is van,de nem vele kapcsolatban hívogatja (amit meg is értenék),hanem pl. az aktuális párjával való nemi életét részletezi,de arról mindenképp tudunk,ha új van neki láthatáron,más esetben meg épp azért hívja fel,hogy szapulja páromat.
2012. jan. 16. 22:24
 1/5 anonim válasza:
egy szó szánalmas ...am te semmit nem tehetsz,csak elmondod,hogy ez téged zavar,majd a párod tesz ellene valamit...
2012. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, bár szerintem jóval fiatalabb vagyok nálatok és gyerek sincs, se exfeleség.

Én 18 éves vagy a barátom 20.

1 éve lesz tavasszal, hogy összejöttünk.

kb tavaly ilyenkor szakított vele az exe. (6 évig voltak együtt)


ezután ismerkedtünk meg és szerettünk egymásba, de egészen szeptember végéig hívogatta őt telefonon stb.

Bár barátom az első pár hétben még felveszegette a telefont, utána már nem. próbáltam csöndben maradni, bízni a barátomban, és nem foglalkozni a hívásokkal, de egyszer betelt a pohár.. szeptemberben, amikor igen csúnyán kiakadtam, mert újból el kezdtek beszélgetni(tudom hogy a lány mindent megtett(volna) hogy visszakapja.. )ezért is esett rosszul, hogy újra beszélgetnek. (legelső, és egyben legutolsó komoly veszekedésünk ez volt..)


Barátom megharagudott rám, amiért nem bízom benne, és többszöri bizonygatása ellenére én még mindig féltem hogy vissza megy hozzá, végül sikerült elérnem, végleg megszakította vele a kapcsolatot.. írt neki egy levelet facebook-on, és megkérte, soha többet ne keresse őt, minden jót kívánt és hozzáfűzte, hogy tartja annyira értelmes és okos lánynak hogy megérti, hogy nagyon szeret engem, és nem akar emiatt összeveszni velem.


Azóta nem kereste, max 2x, de akkor sem vette fel a telefont a barátom. :)

2012. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megtépném :D

Ha a szó nem használ, majd használnak a tettek :D

2012. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn a helyedben megkeresnèm a pàrom tudta nélkül, és megmagyaràznàm neki, h kopjon le, ès csak akkor keressen titeket ha a gyerekkel kapcsolatban akar valamit, külömben szétvered a pofáját.
2012. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Legszívesebben én is megtépném,beolvasnék neki,dehát nem fogok lealacsonyodni az ö szintjére.
2012. jan. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!